2019.0.14.0 PL/PL

CUPRA Experience

CUPRA Experience

Więcej niż marka samochodu.

Jazda CUPRĄ dostarcza dreszczu emocji. Sam fakt jej posiadania sprawia, że czujesz się wspaniale. Wyspecjalizowani dilerzy CUPRA zapewnią Ci najwyższy poziom obsługi. Jednocześnie, można ją kupić i serwisować w globalnej sieci dilerów SEAT.

Partnerzy CUPRA

Create the path.

CUPRA to wyjątkowi ludzie i ich pasja. Polscy miłośnicy CUPRA to silne osobowości, których charakter wykuwa bezkompromisowe poświęcenie temu, co kochają… 

Czytaj więcej

Partner CUPRA

Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska to polska aktorka filmowa i teatralna, znana z produkcji takich jak „Belfer”, czy „Wataha”. Najchętniej wciela się w postaci silnych i niezależnych kobiet…  

Czytaj więcej

Partner CUPRA

Robert Karaś

Triatlonista. Mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana…

Czytaj więcej

CUPRA Care

Nowe podejście do serwisu samochodowego.

W cenie pakietu usług otrzymasz szereg świadczeń, które pomogą Ci wynieść Twoje Doświadczenie CUPRY na nowy poziom. Od przedłużenia gwarancji do ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Wszystko to znajdziesz u naszych dilerów.

Zobacz więcej

Eksperci CUPRA

Nowa definicja obsługi klienta.

Strategicznie wyznaczyliśmy niektórych z naszych dotychczasowych dealerów na CUPRA Masters. Spotkaj się z ekspertami CUPRA, naszym starannie dobranym personelem przeszkolonym do tego, aby zaoferować Ci jak najlepsze wsparcie. Odkryj CUPRA Corner - przestrzeń, która pokaże Ci istotę marki CUPRA.  

Zaangażowanie CUPRA

Ludzie, nie roboty.

Wierzymy w personalizowane usługi. W trakcie Twojej podróży z nami, będą towarzyszyć Ci eksperci CUPRY. Znajdziesz ich w autoryzowanych punktach dilerskich CUPRA. 

Zobacz więcej

Społeczność CUPRA

Łączy nas więcej niż tylko samochód.

Jesteś jednym z nas. Częścią wspólnoty, którą łączy ta sama życiowa pasja. Spodziewaj się ekskluzywnych zaproszeń na: jazdy testowe, eventy, o których będzie się mówić, dni otwarte na torach wyścigowych. Bądź też gotów na inne atrakcje. 

Pasja współdzielona to pasja podwójna.

Kiedy miałem 15 lat przesiadywałem w sklepie z płytami, który był w sąsiedztwie. Pewnego dnia facet, który pracował...  

Zobacz więcej