PL/PL

Specjalna edycja CUPRA Ateca

Jedyna w swoim rodzaju - definicja.

Wyobraź sobie wydajność i wyrafinowanie razem. To CUPRA Ateca. SUV, który wyznacza kierunek dzięki silnikowi 2.0 TSI o mocy 300 KM i napędowi 4Drive.

Teraz wyobraź sobie, że wydajność i wyrafinowanie posunęły się o krok dalej. To edycja specjalna modelu CUPRA Ateca, zaprezentowana na Genewskich Targach Motoryzacyjnych 2019. Wzbogacona od wewnątrz i na zewnątrz edycja specjalna CUPRA Ateca jest przeznaczona dla entuzjastów motoryzacji, których pasją jest doskonały design. Do końca 2019 roku będzie można zamówić tylko ograniczoną liczbę specjalnej edycji SUV-a, co czyni go naszym najbardziej ekskluzywnym wyrazem wyjątkowości.

"Unikalność jest podstawową wartością CUPRA. Chcemy zaoferować limitowaną edycję naszych najbardziej udanych modeli." Antonino Labate, COO

Wyobraź sobie to nadwozie w kolorze Graphene Grey z delikatnymi miedzianymi detalami. Wyobraź sobie nowe, misternie wykonane 20-calowe felgi z lekkich stopów w kolorze miedzi z 18-calowymi hamulcami Brembo, które zapewniają lepsze chłodzenie i lepszą skuteczność hamowania. Wyobraź sobie układ wydechowy Akrapovic, uwalniający prawdziwie sportowy dźwięk. Aerodynamiczny spojler z włókna węglowego wykonany z miedzi, zaprojektowany z myślą o lepszej przyczepności. Kubełkowe fotele Alcantara Petrol Blue stanowią uzupełnienie błyszczącej czarnej deski rozdzielczej z miedzianymi detalami. A tył z napisem CUPRA w kolorze miedzi to znak rozpoznawczy edycji specjalnej CUPRA.

Są to elementy, które definiują samochód jedyny w swoim rodzaju. I nie musisz już sobie niczego wyobrażać, bo to stało się rzeczywistością. Specjalna edycja CUPRA Ateca Inspirujące dzieło, które nie ma sobie równych.