2020.0.16.0 PL/PL

CUPRA Experience

CUPRA Experience

Więcej niż marka samochodu.

Jazda CUPRĄ Ateca dostarcza dreszczu emocji. Sam fakt jej posiadania sprawia, że czujesz się wspaniale. Możesz liczyć na najwyższy poziom obsługi u wyspecjalizowanych dilerów CUPRA. Jednocześnie będzie ją można kupić i serwisować w globalnej sieci dilerów SEAT.

Partnerzy CUPRA

Create the path.

CUPRA to wyjątkowi ludzie i ich pasja. Polscy miłośnicy CUPRA to silne osobowości, których charakter wykuwa bezkompromisowe poświęcenie temu, co kochają… 

Czytaj więcej

Partner CUPRA

ALEKSANDRA POPŁAWSKA

Aleksandra Popławska to polska aktorka filmowa i teatralna, znana z produkcji takich jak „Beler”, czy „Wataha”. Najchętniej wciela się w postaci silnych i niezależnych kobiet…  

Czytaj więcej

Partner CUPRA

ROBERT KARAŚ

Triatlonista. Mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana…

Czytaj więcej

CUPRA Care

Nowe podejście do serwisu samochodowego.

W cenie pakietu usług otrzymasz szereg świadczeń, które pomogą Ci wynieść Twoje Doświadczenie CUPRY na nowy poziom. Od przedłużenia gwarancji do ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Wszystko to znajdziesz u naszych dilerów.

Zobacz więcej

Zaangażowanie CUPRA

Ludzie, nie roboty.

Wierzymy w personalizowane usługi. W trakcie Twojej podróży z nami, będą towarzyszyć Ci eksperci CUPRY. Znajdziesz ich w autoryzowanych punktach dilerskich CUPRA. 

Zobacz więcej

Społeczność CUPRA

Łączy nas więcej niż tylko samochód.

Jesteś jednym z nas. Częścią wspólnoty, którą łączy ta sama życiowa pasja. Spodziewaj się ekskluzywnych zaproszeń na: jazdy testowe, eventy, o których będzie się mówić, dni otwarte na torach wyścigowych. Bądź też gotów na inne atrakcje. 

Pasja współdzielona to pasja podwójna.

Kiedy miałem 15 lat przesiadywałem w sklepie z płytami, który był w sąsiedztwie. Pewnego dnia facet, który pracował...  

Zobacz więcej