2020.21.0.0 PL/PL

Specjalna edycja CUPRA Ateca

Jedyna w swoim rodzaju. Co ją definiuje?

Wyobraź sobie wyjątkowe osiągi i wyrafinowanie. Razem. To CUPRA Ateca. SUV, który wyznacza nowy kierunek dzięki silnikowi 2.0 TSI o mocy 300 KM i napędowi 4Drive.

Teraz wyobraź sobie, że wyjątkowe osiągi i wyrafinowanie osiągnęły wyższy poziom. To edycja specjalna modelu CUPRA Ateca, zaprezentowana na Geneva Motor Show 2019. Wzbogacona od wewnątrz i na zewnątrz edycja specjalna CUPRA Ateca jest przeznaczona dla entuzjastów motoryzacji, których pasją jest doskonały design. Do końca 2019 roku będzie można zamówić tylko ograniczoną liczbę tej specjalnej edycji. To jak dotąd najbardziej ekskluzywny model w portfolio SEAT-a.

“Unikalność jest podstawową wartością CUPRA. Chcemy mieć w portfolio limitowaną edycję wybranych modeli.” Antonino Labate, COO

Wyobraź sobie nadwozie w kolorze Graphene Grey z pięknymi detalami w kolorze miedzi. Wyobraź sobie nowe, kunsztownie wykonane 20-calowe aluminiowe felgi w kolorze miedzi z 18-calowymi hamulcami Brembo, które zapewniają lepsze chłodzenie i lepszą skuteczność hamowania. Wyobraź sobie układ wydechowy Akrapovic, uwalniający prawdziwie sportowy dźwięk. Aerodynamiczny spojler w kolorze miedzi, wykonany z włókna węglowego, zaprojektowany z myślą o lepszej przyczepności. Kubełkowe fotele Alcantara Petrol Blue stanowiące uzupełnienie błyszczącej czarnej deski rozdzielczej z detalami w kolorze miedzi. Tył z napisem CUPRA w kolorze miedzi - znak rozpoznawczy edycji specjalnej CUPRA.

Są to elementy, które definiują samochód jedyny w swoim rodzaju. I nie musisz wyobrażać sobie niczego więcej, bo to stało się rzeczywistością. Specjalna edycja CUPRA Ateca. Inspirujące dzieło, które nie ma sobie równych.