2020.21.0.0 PL/PL

Nowoczesny i wyjątkowy.

Nowa CUPRA Ateca.

Rzadko się zdarza, by kilka tak różnych elementów połączyło się i stworzyło coś nowego, coś tak legendarnego. Ale często takie dzieła przesuwają granice, zmieniają postrzeganie tego, co widzimy i opowiadają o niezwykłej ludzkiej przygodzie. Taka jest właśnie nowa CUPRA Ateca, w której sportowy charakter spotyka się z wyrafinowaniem. To symbol ukrytej mocy i pełnej kontroli.

Nawiązująca do dziedzictwa wyczynowych modeli, nowa CUPRA Ateca jest wyrazem autentyczności i zaufania. Została zaprojektowana tak, aby gwarantowała przestrzeń i komfort SUV-a, a jednocześnie pozwalała w pełni wykorzystać jej moc. Dynamika połączona ze spokojem. Dzikość połączona z powściągliwością. To coś więcej niż samochód. To styl życia.

 

Jak powiedział wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu marki CUPRA, marka „wspiera poczucie przynależności, dumy, odwagi i determinacji – czyli tych cech osobowości, które dzielimy z naszymi klientami”. I CUPRA Ateca jest manifestacją tych wartości. Wprowadza je w życie i łączy.

Wszystko to sprawia, że CUPRA Ateca jest czymś więcej niż tylko autem. Nie podążamy za tłumem. Tworzymy własne zasady. Znajdujemy rzeczy, które kochamy i łączymy je. Nie dla kogoś, ale dla nas samych. Bo naszą zasadą jest łamanie zasad. Dlatego robimy to, co robimy i dlatego powstała CUPRA Ateca.

 

Zatem wsiądź do samochodu, który łamie zasady znane dotychczas. Zdefiniuj od nowa pojęcie „premium”. Myśl inaczej. Bo nowa CUPRA Ateca jest dla kierowców, a nie dla tych, którzy uważają, że status jest wszystkim. To samochód, który daje przyjemność i jest przemyślany w każdym calu. Samochód z toru wyścigowego. Stworzony na ulicę. Idealny dla niespokojnych dusz, które chcą mieć sportowy samochód na codzień.