PL/PL

Koncept salonu samochodowego

Doświadcz w pełni, czym jest CUPRA!

Wejdź do przestrzeni, która idealnie odzwierciedla to, czym jest CUPRA. Miejsce, gdzie nowoczesne podejście do sportowości sięga poza granice świata samochodów. Przedstawimy Ci efekty naszej współpracy z markami, którym bliskie są naszym wartościom, zapoznamy Cię z akcesoriami, dla których inspiracją była natura. Znajdziesz tu wyjątkowe produkty lifestyle’owe wyrażające naszą fascynację rzemiosłem i wyrafinowanymi detalami. 

Odkryj przyszłość jazdy w salonie CUPRA! Nasze modele samochodów są połączeniem niezwykłej mocy i wyjątkowego drapieżnego i wyrafinowanego designu której do tej pory jeszcze nie doświadczyłeś. Zajrzyj do nas, aby zobaczyć, jak możemy przemienić Twoje codzienne doświadczenia na drodze.

W naszych salonach prezentujemy najnowsze, wyróżniające się modele samochodów - wyposażone w inteligentne systemy bezpieczeństwa, wydajne silniki i wygodne wnętrza.

Nasze samochody są również wyjątkowo estetyczne, z designerskim wykończeniem i detalami. 

Jednak to nie wszystko, co oferujemy!

W salonach CUPRA chcemy dać Ci możliwość przetestowania naszych samochodów i odkrycia ich potencjału na własnej skórze. Nasi CUPRA Masterzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze.

Nie czekaj dłużej i odwiedź salon CUPRA, aby zobaczyć, jak możemy przemienić Twoją codzienną jazdę w niezapomnianą przygodę. Przekonaj się, dlaczego CUPRA to przyszłość jazdy, która czeka na Ciebie już dziś!

Poznaj piękno CUPRY z bliska! 

CUPRA MASTERZY

Wszystko zaczyna się od CUPRA MASTERA. Osoby pierwszego kontaktu, która sprawi, że wizyta w salonie będzie wyjątkowa. Nasi CUPRA Masterzy to wykwalifikowani specjaliści. 

Nasz standard - 5 lat gwarancji

Jako właściciel samochodu CUPRA, masz prawo korzystać z szeregu ekskluzywnych usług. Nasi Specjaliści CUPRA są do Twojej dyspozycji. Zapewniamy 5-letnią gwarancję na wszystkie modele CUPRA, a także priorytetowe terminy na usługi serwisowe, zarezerwowane miejsce parkingowe przeznaczone dla Ciebie, wykonanie przeglądu w ciągu dwóch godzin. Możesz zażyczyć sobie samochodu zastępczego CUPRA, kiedy Twoje auto pozostawisz w serwisie. To my poinformujemy Cię o konieczności wykonania przeglądu i ustalimy z Tobą dogodny termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

NAPISALI O NAS

JAK POWSTAJĄ MODELE CUPRY? 

Rewolucja prędkości i stylu. Odkryj tajemnice powstawania modeli samochodów marki Cupra. Poznaj innowacyjne technologie, połączenie prawdziwej harmonii i ikonicznego designu. 

Czytaj więcej >

CUPRA - HISTORIA NASZEJ MARKI 

Symbol luksusu i designu. Odkryj pasjonującą historię założenia marki i przygotuj się na ekscytującą podróż wgłąb naszej historii. 

Czytaj więcej >