new-ateca-khp 2021.7.2 PL/PL

Technologia

Nawigacja

Stale do celu.

Ustaw potrzebne informacje na trzech widżetach, korzystając z ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 9,2″. Wirtualny kokpit o przekątnej 10,25″ wyświetla wszystkie dane dotyczące jazdy bezpośrednio na linii wzroku.

Tryb sportowy CUPRA

Doświadczenie rajdowe.

Ustawienia jak na torze wyścigowym. W widoku Sport obrotomierz przesuwa się na środek kokpitu. 

Profil jazdy CUPRA

Zapanuj nad mocą.

Zmiana trybu na CUPRA Drive dostosowuje wszystkie ustawienia, zapewniając jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia z jazdy. Zmienia także dźwięk silnika. Ciesz się ogromną mocą modelu CUPRA Ateca.

Kierownica z przyciskami

Dostępność i kontrola.

Uruchomienie silnika, wybór preferowanego trybu jazdy i zmiana biegów – to wszystko na kierownicy.

System monitorowania martwego pola

Wyprzedzanie bez wysiłku.

Z tyłu czysto? System monitorowania martwego pola Side Assist ostrzega o samochodach nadjeżdżających z tyłu. Oznacza to, że podczas wyprzedzania lub zmiany pasa ruchu nie musisz odwracać głowy.

Asystent Bezpieczeństwa

Dobre samopoczucie podczas jazdy.

Inteligentny asystent bezpieczeństwa Emergency Assist monitoruje Twoje działania i pomaga w zapobieganiu wypadkom. W razie konieczności dwukrotnie delikatnie zahamuje, aby ostrzec Cię przed niebezpieczeństwem.

System High Beam Assist

Mijaj bezpiecznie.

Wybierz rodzaj świateł, a Asystent świateł drogowych Light Assist w modelu CUPRA Ateca przełączy światła drogowe lub mijania. Dzięki temu zwiększyć bezpieczeństwo swoje jak i innych użytkowników dróg.