pl:Aktualności:Create your own path PL/PL

Wyznacz kierunek.

Wyznacz kierunek. To prosty, mocny  przekaz, który łączy ludzi z pierwszym modelem CUPRA. CUPRA Ateca, sportowy samochód z nadwoziem SUV-a stworzony dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego. CUPRA Ateca, symbol współczesnego ducha sportowości dla tych, którzy chcą się wyróżnić w tłumie i podążać własną drogą w życiu. To nowy sposób myślenia, który CUPRA wprowadza w życie,  wyrażony w kampanii przedstawiającej wartości marki. 

Aerial view of the road

Przez nasze życie nie prowadzi jedna droga. To zbiór wielu różnych ścieżek, które prowadzą pełnych pasji i zdeterminowanych ludzi prosto do celu. Dlatego też w filmie tym wykorzystano ponad 750 różnych zdjęć lotniczych zrobionych w 400 różnych miejscach na całym świecie. W ten oto sposób powstał dynamiczny i poruszający obraz przedstawiający wszelkie wzloty i upadki, jakich doświadczamy w podróży przez życie.

Jeśli przyjrzysz się tym ujęciom uważnie, zauważysz, że przedstawione ścieżki są puste. Niewielu ludzi ma odwagę wędrować samotnie.

Wszystkie zdjęcia lotnicze zostały wykonane przez DigitalGlobe, globalnego dostawcę komercyjnych zdjęć satelitarnych o wysokiej rozdzielczości. Film został uzupełniony o niestandardowy dźwięk w BSO, słynnym studio mieszczącym się w Barcelonie. Utwór, skomponowany wyłącznie na potrzeby tego filmu, łączy dźwięki analogowe i cyfrowe. Podkreśla emocje, jakie towarzyszą opowiadaniu historii. Sportowy charakter przeplata się tutaj ze sztuką. To prawdziwe odzwierciedlenie dwoistej natury modelu CUPRA Ateca. Sport i design połączone w jedno wyjątkowe doświadczenie.

Ten inspirujący koncept i kampania skierowane są nie tylko do miłośników samochodów sportowych. Film „Wyznacz kierunek” może oglądać każdy, szczególnie ci, którzy postrzegają świat podobnie jak my. Jest on wyrazem wartości, w które wierzymy i zaproszeniem do wspólnoty podobnie myślących ludzi.