pl:Programy TV:CUPRA presents RPM trailer PL/PL

CUPRA PREZENTUJE TEASER SERIALU RPM.

CUPRA PREZENTUJE TEASER SERIALU RPM

Prawdziwa innowacyjność nie może istnieć bez kwestionowania status quo i przesuwania granic tego, co jest akceptowane. To jest właśnie duch zmiany i to on nas napędza. W CUPRZE projektujemy pojazdy, które wykraczają poza to, co znane i utarte, abyś mógł doświadczyć życia w zupełnie inny sposób. Ale to nie wszystko, co robimy. Uwielbiamy redefiniować oczekiwania wobec tego, do czego zdolna jest marka motoryzacyjna. Dlatego z radością informujemy o naszym udziale w pracach nad nowym serialem telewizyjnym, który będzie dotykał sedna tego, co to znaczy być prawdziwą zmianą. Cieszymy się, że CUPRA e-Racer, pierwszy w 100% elektryczny samochód wyścigowy, pojawi się w pełnych akcji scenach serialu.

Projekt RPM stworzyli: Albert Uría, hiszpański reżyser, scenarzysta i producent, oraz Daniel Posada, który napisał pierwszy teaser. Akcja nowej, ekscytującej produkcji science fiction rozgrywa się w 2101 roku, kiedy emocje są zakazane, a grupa rebeliantów dzielnie walczy o odrodzenie ludzkości. Jako współproducenci możemy zaoferować wgląd w to, czego można się spodziewać.

RPM teaser

W serialu występuje Natalia Reyes, kolumbijska aktorka, najbardziej znana z roli w najnowszej części serii Terminator, a także hiszpański aktor Eduard Fernández, znany z serialu 30 srebrników, oraz nominowana do nagrody Goya aktorka Juana Acosta. Pierwszy sezon będzie składał się prawdopodobnie z jedenastu godzinnych odcinków, które wprowadzą nas w dystopijny świat rozrastającej się megametropolii, bezlitosnego środowiska, w którym niekończąca się chmura smogu unosi się nad ponurymi ulicami, przypominając o niszczycielskich efektach przeludnienia.

Twórcy RPM mówią, że akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, w której cała populacja jest kontrolowana, ludzkie emocje są zakazane, a władzę sprawuje technokracja. W tym świecie istnieje jednak mała grupa rebeliantów, którzy biorą udział w tajnych wyścigach samochodowych, aby poczuć adrenalinę, emocje i to, że żyją. Misja odrodzenia ludzkości i obalenia tyranii polega na tym, że grupa znana tylko pod nazwą The Originals ma za zadanie wywołać chaos.

ZA KULISAMI — A gdyby emocje były zakazane?

— Tytuł serii nie jest przypadkowy. Nazwa RPM pochodzi od jednostki miary częstotliwości obrotów na minutę silników samochodowych, ale jednocześnie opowiada o rewolucji emocjonalnej, która polega na tym, że podczas jazdy samochodem czujemy, że żyjemy, że jesteśmy buntownikami, że czujemy się ludźmi — mówi twórca i reżyser serialu Albert Uría.

Nasze samochody zawsze będą dowodem na to, że jazda to emocje, ponieważ taka jest właśnie filozofia firmy CUPRA — wyjaśnia Antonino Labate, dyrektor ds. strategii, rozwoju biznesu i operacji w CUPRZE.

Labate dodaje: Jesteśmy wspólnotą. Łączy nas miłość do przeżywania emocji z jazdy. Samochody są po to, aby tych emocji dostarczać. Technologia bez emocji nie ma sensu.

Czy potrafisz wyobrazić sobie świat, w którym uczucia są zakazane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o tym nowym serialu science fiction.

RPM behind the scenes

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!