pl:Services:CUPRA CONNECT PL/PL
usługi online cupra connect, formentor

USŁUGI ONLINE CUPRA CONNECT.

Aktywuj usługi online CUPRA CONNECT i zyskaj zdalny dostęp do swojego pojazdu, muzykę online, nawigację i pomoc w razie awarii.

BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGA.

Bądź bezpieczny, gdziekolwiek jesteś. Utrzymuj swoją CUPRĘ w doskonałej kondycji*.

bezpieczeństwo%20i%20obsługa%20cupra%20connect

Połączenie eCall, abyś był bezpieczny.

Uzyskaj pomoc w swoim języku, bez względu na to, gdzie jesteś. Twój samochód wyśle dane o wypadku, takie jak czas i lokalizacja, do lokalnych służb ratowniczych.

Prywatne połączenie alarmowe

Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk – Twój samochód prześle odpowiednie dane dotyczące awarii do Centrum Wsparcia Technicznego, a my połączymy Cię z najbliższym partnerem serwisowym.

Harmonogram serwisu i utrzymania

Gdy tylko zapali się kontrolka ostrzegawcza lub nadejdzie termin przeglądu, CUPRA CONNECT skontaktuje Cię z preferowanym partnerem serwisowym.

Zdalny dostęp

Ustaw idealną temperaturę, naładuj swój samochód i znajdź go na parkingu. Zrób to zdalnie za pomocą aplikacji.

cupra%20connect,%20usługi%20zdalnego%20dostępu

Zdalne ładowanie

Kontroluj zdalnie proces ładowania pojazdów elektrycznych i e-HYBRID. Rozpocznij ładowanie od razu lub zaplanuj jego początek odpowiednio wcześnie przed podróżą.

Zdalna klimatyzacja

Ustaw zdalnie idealną temperaturę w swoim samochodzie elektrycznym lub e-HYBRID. Zaplanuj, kiedy CUPRA ma uruchomić klimatyzację, aby podróż była komfortowa.

Status pojazdu, drzwi i światła

Drzwi i okna zamknięte? Światła wyłączone? W każdej chwili możesz to sprawdzić w aplikacji, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku*.

Znajdź swoje miejsce parkingowe

Zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś? Nawiguj do samochodu. CUPRA CONNECT automatycznie zapamiętuje Twoje ostatnie miejsce parkingowe*.

CUPRA CONNECT 3. GENERACJI

cupra connect dla pojazdów 3. generacji

CUPRA CONNECT 3. GENERACJI

Dla CUPRY Leon, Ateca i Formentor.

Blokuj i odblokowuj swój samochód oraz otrzymuj alerty antykradzieżowe. Ustaw ograniczenia obszaru i prędkości. Wszystko to w zaciszu własnego domu dzięki aplikacji CUPRA CONNECT.

Rozmawiaj z Alexą w swoim samochodzie. Twórz listy zakupów i steruj inteligentnymi urządzeniami domowymi.

Blokuj i odblokowuj swój samochód oraz otrzymuj alerty antykradzieżowe. Ustaw ograniczenia obszaru i prędkości. Wszystko to w zaciszu własnego domu dzięki aplikacji CUPRA CONNECT.

Rozmawiaj z Alexą w swoim samochodzie. Twórz listy zakupów i steruj inteligentnymi urządzeniami domowymi.

CUPRA CONNECT 4. GENERACJI

cupra connect born

CUPRA CONNECT 4. GENERACJI

Zobacz ekskluzywne usługi dla Twojej CUPRY Born.

Dowiedz się, w jaki sposób najnowsza technologia 4. generacji oferuje obecnie niezrównane wrażenia z jazdy, dostosowane specjalnie do potrzeb kierowców CUPRY Born.

Dowiedz się, w jaki sposób najnowsza technologia 4. generacji oferuje obecnie niezrównane wrażenia z jazdy, dostosowane specjalnie do potrzeb kierowców CUPRY Born.

Jeśli masz pytania, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi

Tel.: 0080060004020

E-mail: cupradigitalsupport@cupraofficial.com

*Pierwsze wyprodukowane pojazdy CUPRA Born nie będą miały dostępnych następujących funkcji online: połączenia awaryjnego eCall, prywatnego połączenia alarmowego, obsługi Klienta, statusu pojazdu, pozycji parkingowej, importu miejsca docelowego i trasy online  oraz streamingu muzyki. Pełna dostępność usług online zostanie ogłoszona wkrótce.

** Zdalna wentylacja jest dostępna tylko dla CUPRY Leon i Formentor z określonymi wersjami silnikowymi. Zdalne ogrzewanie dodatkowe dostępne jest tylko z opcjonalnym ogrzewaniem postojowym.

*** Funkcja ostrzeżeń antykradzieżowych dostępna tylko z alarmem wolumetrycznym (wyposażenie opcjonalne).

**** Media online (Apple Music i Tidal), radio internetowe i Alexa wymagają dodatkowego wykorzystania transmisji danych. Możesz użyć swojego smartfona jako hotspotu połączonego z samochodową siecią wi-fi lub wykupić dodatkowy plan taryfowy na transmisję danych dla CUPRY u naszego partnera w dziedzinie komunikacji mobilnej (link: https://seat.cubictelecom.com).

Amazon Alexa jest dostępna tylko dla CUPRY Leon i Formentor w wybranych krajach (Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Irlandia i Austria).

CUPRA Connect - mobilne usługi online, to cyfrowy produkt SEAT SA, Autovía A-2, km 585, 08760 Martorell, składa się z co najmniej jednego lub kilku pakietów usług zgodnie przedstawionym wykazem. Te pakiety usług są dostępne tylko dla aut marki CUPRA.  Aby korzystać z CUPRA CONNECT, wymagana jest rejestracja online w portalu MyCUPRA lub w aplikacji CUPRA CONNECT za pomocą identyfikatora CUPRA ID. Ponadto należy zawrzeć osobną umowę z SEAT SA dotyczącą usług Online w ramach CUPRA CONNECT.  Korzystanie z mobilnych usług online CUPRA Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług pakietu Rozrywka Online oraz mobilnego Wi-Fi będzie ponosić firma SEAT SA w ramach obszaru działania sieci. W celu korzystania z wyżej wykluczonych usług i poszczególnych aplikacji CUPRA Connect można nabywać płatne pakiety danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystać z nich w obszarze działania sieci wielu krajów na terenie Europy. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://seat.cubictelecom.com..  Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego punktu dostępu WLAN. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem telefonii komórkowej i tylko w obszarze działania określonej sieci komórkowej.   Pobieranie danych z Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a szczególnie w przypadku korzystania z usługi za granicą, może powodować naliczanie dodatkowych opłat, takich jak np. opłaty roamingowe.   Obowiązują również ogólne warunki i postanowienia dotyczące mobilnych usług online CUPRA CONNECT firmy SEAT SA. (https://my.seat/portal/#/legal/terms-and-conditions)  

W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji CUPRA Connect jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej.  Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług CUPRA Connect zależnie od kraju może przedstawiać się różnie i zależy zarówno od pojazdu, jak i wyposażenia. Usługi są dostępne przez ustalony okres obowiązywania umowy, a w okresie obowiązywania umowy ich treść może podlegać zmianom lub usługi te mogą zostać odpowiednio dostosowane. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://my.seat/portal/#/welcome i u Partnera CUPRA. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych. Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!