pl:Services:CUPRA Care PL/PL

CUPRA Care

CUPRA Care - Wyjątkowe usługi i produkty w standardzie

CUPRA Care- 5 lat gwarancji

Standard może być wyjątkowy.

5-letnia gwarancja z limitem 150 000 km (w tym pierwsze 2 lata bez limitu km). 3-letnia gwarancja na powłokę lakierniczą i 12 lat gwarancji na perforację nadwozia.

CUPRA Care - Pakiety przeglądowe

Jedź bez zmartwień

Chcemy, abyś mógł w pełni korzystać z modeli CUPRA. Do każdego modelu oferujemy zakup pakietu dedykowanych przeglądów serwisowych obejmujących wszystkie czynności serwisowe na 5 lat lub do 100 000 km. 

CUPRA Care - Ubezpieczenie

Spersonalizowane tylko dla Ciebie

Powierz swój samochód CUPRA zaufanym rękom Ekspertów CUPRY. Nasza kompleksowa i konkurencyjna polisa ubezpiecza Cię na ewentualność wypadków, kradzieży i wandalizmu. 

CUPRA Care

Wiemy, że klienci CUPRA cenią sobie mobilność, dlatego podczas przeglądów oferujemy auto zastępcze marki CUPRA. 

CUPRA Service Mobility

Wszystkie modele objęte są programem CUPRA Service Mobility, który obowiązuje przez pierwsze 2 lata i jest przedłużany po każdym przeglądzie okresowym. Service Mobility zapewni Ci mobilność w przypadku awarii, błędu pilotażu lub nawet kradzieży. 

Dowiedz się więcej

Warunki Gwarancji.

Dowiedz się więcej i sprawdź warunki 5-letniej gwarancji dla nowych samochodów CUPRA.

Dowiedz się więcej

Znajdź serwis CUPRA

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!