Nowy CUPRA Leon 2024 w kolorze Enceladus Grey Matt z aluminiowymi obręczami kół z miedzianymi akcentami, zaparkowany na gładkim betonie pod konstrukcją architektoniczną. Pejzaż Barcelony w tle.
Maksymalna moc:
272
KM*
W salonach:
III kwartał
2024 r.
Gwarancja:
5
lat

SKONFIGURUJ SWOJĄ NOWĄ CUPRĘ LEON

Wybierz ulubiony kolor lakieru, obręczy kół i wykończenie wnętrza.

NOWA ERA W DESIGNIE LEONA

Poczuj moc charakteru, który jest nieokiełznany – wewnątrz i na zewnątrz

Widok z przodu nowego samochodu cupra leon 2024 w ciemnej atmosferze z oświetleniem otoczenia.

PORUSZAJĄCY I DYNAMICZNY

Ci, którzy projektują z sercem, tworzą ponadczasowy design. Przyjrzyj się nowemu przodowi w stylu „rekiniego nosa” oraz reflektorom Matrix LED z trzema podświetlanymi trójkątami, które określają charakter Cupry Leon.

nowe wnętrze samochodu cupra leon 2024, ekran informacyjno-rozrywkowy, fotele kubełkowe, fotel pasażera i kierowcy.

POCZUJ WSPARCIE

Usiądź w sportowych fotelach, których wygląd inspirowany jest wyścigami. Złap za kierownicę z przyciskiem trybu Cupra oraz starterem silnika i poczuj ekscytację jeszcze przed jazdą.

ELEKTRYZUJĄCA EWOLUCJA

trzy czwarte widoku z lotu ptaka nowej cupra leon 2024 z tyłu, ciemne otoczenie i lustrzane odbicie przodu.

CUPRA LEON VZ e-HYBRID

Odkryj udoskonalony napęd hybrydowy plug-in, który dzięki nowemu silnikowi i większym akumulatorom zapewnia emocjonujące osiągi i zasięg w trybie elektrycznym nawet ponad 60 km.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Leona w wersji e-Hybrid naładujesz teraz prądem stałym z mocą nawet 50 kW. To oznacza krótsze postoje i szybsze dotarcie do celu.

UDOSKONALONA ŁĄCZNOŚĆ

ekran informacyjno-rozrywkowy, kierownica, deska rozdzielcza i otwory wentylacyjne nowego pojazdu hybrydowego cupra leon 2024.

NOWE MULTIMEDIA

Doświadcz, jak zmienił się system infotainment Cupry Leon. Korzystaj z 12,9-calowego ekranu multimediów i cyfrowych zegarów z wieloma możliwościami personalizacji – poznaj nowoczesne funkcje takie jak mapy online czy sterowanie głosem.

kobieta z telefonem podczas zachodu słońca, korzystająca z aplikacji my cupra dla cupra leon za pośrednictwem swojego telefonu

Aplikacja MY CUPRA

Dzięki wygodnej aplikacji My Cupra możesz w prosty i intuicyjny sposób zdalnie sterować wieloma funkcjami samochodu, np. klimatyzacją.

Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i nie ma homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży