pl:Services:CUPRA Usługi Mobilności PL/PL

CUPRA Service Mobility

CUPRA Care - CUPRA Service Mobility 

Wiemy, że klienci CUPRA cenią sobie mobilność, dlatego podczas przeglądów oferujemy auto zastępcze marki CUPRA. Dodatkowo wszystkie modele CUPRA objęte są dedykowanym programem CUPRA Service Mobility, który obowiązuje przez pierwsze 2 lata, a potem jest przedłużany po każdym przeglądzie okresowym. CUPRA Service Mobility, zapewni Ci mobilność w przypadku awarii, błędu pilotażu lub nawet kradzieży. 

Jeszcze więcej powodów, by mieć CUPRĘ. 

Samochód zastępczy

Jeśli Twoja CUPRA będzie musiała zostać u naszego Partnera Serwisowego ze względu na naprawę trwającą ponad 24 godziny, otrzymasz do dyspozycji samochód zastępczy na okres
3 dni. Możesz również otrzymać samochód zastępczy, gdy zdarzy Ci się wypadek, a Twoja CUPRA będzie odholowana.

Pomoc drogowa 24/7

Zapewniamy Ci komfort i spokój dzięki całodobowej pomocy drogowej. Otrzymasz natychmiastowe wsparcie w przypadku awarii, wypadku, kradzieży lub innych szkód powstałych z Twojej winy. Zadzwoń pod numer telefonu przeznaczony wyłącznie dla klientów CUPRY. Zareagujemy od razu. Naprawa auta na miejscu, wyspecjalizowana usługa holownicza do najbliższego dilera CUPRY lub wybranego przez Ciebie warsztatu. Czas, jaki upłynie od Twojego telefonu do udzielenia Ci wsparcia, nigdy nie przekorczy 45 minut 

Usługi dodatkowe

Możesz polegać na nas we wszelkich kwestiach związanych z kluczykiem, zamkiem lub oponami. Jeśli będzie trzeba przetransportować Twoją CUPRĘ, wybierzemy najlepszy serwis holowniczy. Co więcej, jeśli zdarzy się to za granicą, pokryjemy koszty Twojego powrotu do domu lub wybranego przez Ciebie miejsca. Zapewnimy pobyt w 5 – gwiazdkowym hotelu, miejsce parkingowe oraz zwrócimy Ci koszty podróży do miejsca, w którym naprawiona CUPRA będzie na Ciebie czekać. Oferujemy również Wsparcie Prawnicze w razie jakichkolwiek wątpliwości po wypadku oraz Pomoc Medyczną, nawet jeśli przebywasz za granicą. 

CUPRA Assistance

61 653 7222 

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!