pl:Services:Oferty sezonowe | CUPRA Serwis PL/PL

CUPRA Serwis

Kompleksowe wsparcie

Zależy nam, byś mógł w pełni korzystać z modeli CUPRA. Z tego względu zapewniamy Ci spersonalizowaną usługę przeglądu Twojego auta, która obejmuje wszystkie czynności serwisowe. Umów się na wizytę – nie pozwól, by cokolwiek zabierało Ci ekscytację z jazdy.

Pewność w każdych okolicznościach

Wymiana opon na letnie

Dostosowanie ogumienia do aktualnej pory roku pozwala czerpać radość z jazdy niezależnie od pogody. Wybierz nowe opony z Autoryzowanego Serwisu CUPRY, które są objęte 36 miesięcznym ubezpieczeniem od zdarzeń losowych.

Dowiedz się więcej

Dreszcze tylko z ekscytacji

Czyszczenie klimatyzacji

Jazda CUPRĄ potrafi wywoływać emocje sięgające zenitu. Przeżywaj  je w pełnym komforcie, dbając o odpowiednią temperaturę w Twoim aucie. Skorzystaj z usługi serwisowania klimatyzacji z wykorzystaniem najlepszych materiałów. 

Dowiedz się więcej

Niegasnąca moc

Wymiana oleju silnikowego z filtrem

CUPRA to emocje płynące z odczuwania prawdziwej mocy. By doświadczać ich jak najdłużej, regularnie zlecaj usługę wymiany oleju i filtra, która zapewnia odpowiednie działanie silnika oraz zapobiega jego nadmiernej eksploatacji. 

Dowiedz się więcej

Płynność nieznająca granic

Wymiana oleju DSG

Wiemy, jak cenisz doskonałe osiągi Twojej CUPRY. Pamiętaj, że dzięki regularnej wymianie oleju w skrzyni DSG będziesz mógł cieszyć się nimi dłużej. Zleć tę czynność serwisową naszym specjalistom już dziś. 

Dowiedz się więcej

Niepowstrzymana ekscytacja z jazdy

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Decyzja o tym, jak ma przebiegać każda podróż powinna należeć jedynie do Ciebie. Skorzystaj z usługi wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych w CUPRA Care i nie daj się zatrzymać niespodziewanym awariom.

Dowiedz się więcej

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!