PL/PL

CUPRA Serwis

Kompleksowe wsparcie

Zależy nam, byś mógł w pełni korzystać z modeli CUPRA. Z tego względu zapewniamy Ci spersonalizowaną usługę przeglądu Twojego auta, która obejmuje wszystkie czynności serwisowe. Umów się na wizytę – nie pozwól, by cokolwiek zabierało Ci ekscytację z jazdy.

Nie daj się zaskoczyć złej pogodzie.

Wymiana opon na zimowe

Jesienią i zimą ulica staje się śliska, a zakręty zdradliwe. Twoja CUPRA potrzebuje maksymalnej przyczepności, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Wymień letnie opony na zimowe ogumienie, aby podróżować pewnie w mroźnych warunkach.

Dowiedz się więcej

Zadbaj o iskrę, która napędza Twoją maszynę.

Wymiana akumulatora

Odwiedź Autoryzowany Serwis CUPRA, by upewnić się, że Twoje auto będzie przemierzać ulice z pełną energią w okresie jesienno-zimowym. Nowy akumulator zapewni nieprzerwane działanie wszystkich systemów w Twoim samochodzie. 

Dowiedz się więcej

Serce Twojej CUPRY bije zawsze pełną mocą!

Wymiana rozrządu

Prawidłowa praca rozrządu wpływa na żywotność całego silnika. W Autoryzowanym Serwisie wymienimy rozrząd, abyś mógł korzystać z emocjonujących możliwości CUPRY, nie martwiąc się o potencjalne awarie.

Dowiedz się więcej

Większa skuteczność działania.

Wymiana oleju w skrzyni DSG

Olej w skrzyni DSG z czasem traci swoje właściwości, co obniża wytrzymałość i wydajność całego podzespołu. Umów się na wymianę oleju, by zadbać o swoją CUPRĘ.

Dowiedz się więcej