PL/PL

CUPRA Serwis

Kompleksowe wsparcie

Zależy nam, byś mógł w pełni korzystać z modeli CUPRA. Z tego względu zapewniamy Ci spersonalizowaną usługę przeglądu Twojego auta, która obejmuje wszystkie czynności serwisowe. Umów się na wizytę – nie pozwól, by cokolwiek zabierało Ci ekscytację z jazdy.

Opony

Niezmienna wyrazistość

Wybierz markowe opony w ASO i doświadczaj jazdy w pełni niezależnie od panujących warunków.

Olej

Niegasnąca moc

CUPRA to emocje płynące z odczuwania prawdziwej mocy. By doświadczać ich jak najdłużej, regularnie zlecaj usługę wymieniania oleju i filtra, która zapewnia odpowiednie działanie silnika oraz zapobiega jego nadmiernej eksploatacji. 

Klocki i tarcze hamulcowe

Niepowstrzymana ekscytacja z jazdy

Decyzja o tym, jak ma przebiegać każda podróż powinna należeć jedynie do Ciebie. Skorzystaj z usługi sprawdzenia i ewentualnej wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych w CUPRA Care i nie daj się zatrzymać niespodziewanym awariom.

Olej w skrzyni

Płynność nieznająca granic

Wiemy, jak cenisz doskonałe osiągi Twojej CUPRY. Pamiętaj, że dzięki regularnej wymianie oleju w skrzyni DSG będziesz mógł cieszyć się nimi dłużej. Zleć tę czynność serwisową naszym specjalistom już dziś. 

Klimatyzacja

Dreszcze tylko z ekscytacji

Jazda CUPRĄ potrafi wywoływać emocje sięgające zenitu. Przeżywaj  je w pełnym komforcie, dbając o odpowiednią temperaturę w Twoim aucie. Skorzystaj z usługi serwisowania klimatyzacji z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. 

Zawieszenie

Precyzja dla bezpieczeństwa

Dbanie o odpowiednio ustawioną geometrię kół i zawieszenia pozwala zachować adekwatną przyczepność oraz większą stabilność. Umów się na ich sprawdzenie w ASO, by zdobywać kolejne drogi bez ograniczeń.