pl:Aktualności:CUPRA i FC Barcelona globalna współpraca PL/PL

Globalna współpraca z FC Barcelona. 

CUPRA rozpoczęła globalną współpracę z FC Barcelona, zyskując tytuł jej Oficjalnego Partnera Mobilnego. Marka samochodów sportowych od barcelońskiego producenta SEAT-ów łączy siły z piłkarskim klubem z rodzinnego miasta na pięć kolejnych sezonów. 

Umowa wykracza daleko poza tradycyjne partnerstwo i opiera się na trzech strategicznych filarach. Po pierwsze, obaj partnerzy pochodzą z Barcelony i mają wspólną wizję globalnego wzmocnienia wizerunku miasta. Po drugie, obie strony dążą do promowania młodych talentów i innowacji. I wreszcie, obie marki podzielają wartości takie jak pasja, ambicja i powołanie do globalnego działania.

Takie porozumienie marek CUPRA i FC Barcelona zapewni niezwykłe doświadczenia, zarówno użytkownikom samochodów, jak i fanom futbolu na całym świecie. Pozwoli także rozwinąć mobilne projekty wokół stadionu Camp Nou.

Prezes SEAT-a i prezes zarządu marki CUPRA, Luca de Meo, oraz prezydent FC Barcelona, Josep Maria Bartomeu, spotkali się dziś na Camp Nou przed pierwszym meczem FC Barcelony w lidze hiszpańskiej sezonu 2019/20. „To innowacyjne porozumienie z jednym z największych klubów piłkarskich na świecie podkreśla nasze zaangażowanie w markę CUPRA i w kwestie przyszłości rozwiązań mobilnych w Barcelonie. Ponadto, partnerstwo z tak wyjątkowym klubem, posiadającym ponad 340 milionów fanów z całego świata, wesprze naszą globalną strategię działania”, powiedział de Meo.

Z kolei prezydent FC Barcelona, Josep Maria Bartomeu, stwierdził: „Z radością witamy markę CUPRA jako Oficjalnego Mobilnego Partnera naszego klubu. Razem wyruszamy w nową drogę, kierując się wspólnie wyznawanymi wartościami – takimi jak pasja, ambicja i praca zespołowa. Dzięki tej innowacyjnej współpracy będziemy mogli dostarczyć niezwykłych doświadczeń naszym kibicom na całym świecie, a także opracować nowe rozwiązania, które pomogą poprawić mobilność w miastach".

Wyjątkowe partnerstwo

Oprócz, uzyskanego na wyłączność, tytułu Oficjalnego Partnera Mobilnego, CUPRA zostanie także jednym z Globalnych Oficjalnych Partnerów klubu. Obie marki dzielą wspólne DNA i kierują się nowoczesną wizją rozwoju, opartą na unikalnym stylu i ciągłym dążeniu do osiągania sukcesów.

To szczególne porozumienie dotyczy wizualnej ekspozycji marki na obiektach klubowych oraz stworzenia loży CUPRA VIP Box na stadionie Camp Nou. Planowane jest także uruchomienie dla kibiców Barcy tymczasowej specjalnej strefy, która pozwoli im odkrywać markę.

Wspólna wizja przyszłości

W celu wspierania mobilnych innowacji, SEAT, CUPRA i FC Barcelona wspólnie opracują rozwiązania w zakresie mikromobilności i elektromobilności wokół Camp Nou. Obiekty stadionu posłużą jako laboratorium testowe dla projektów miejskiej mobilności w Barcelonie.

Więcej szczegółów dotyczących wspólnych projektów, realizowanych przez obie marki, pojawi się wkrótce.

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!