PL/PL

Nowa marka CUPRA!

SEAT przedstawia narodziny nowej marki z własnym logo.

SEAT oficjalnie prezentuje odrębną markę CUPRA. Jej nowy logotyp i pierwszy model spod tego znaku – dynamicznego SUV-a Ateca – będzie można zobaczyć w Polsce już podczas Poznań Motor Show 2018.

CUPRA Ateca będzie nie tylko idealnym wyborem dla kierowców ceniących sportowe emocje z jazdy, ale także dla flot szukających wyjątkowego, a jednocześnie wszechstronnego auta firmowego.

Łącząc w sobie elegancki i dynamiczny design z przestronnym wnętrzem i dużym bagażnikiem, CUPRA Ateca posiada silnik 2.0 TSI o mocy 300 KM, napęd na cztery koła oraz 7-biegową skrzynię DSG. Jest więc gotowa na każde, nawet najszybsze wyzwania. Oprócz tego, jej wyposażenie zawierające m.in. system trakcji 4Drive, 8-calowy dotykowy ekran multimedialny, kamerę 360 oraz wiele rozwiązań z zakresu komfortu i bezpieczeństwa znacznie uprzyjemni każdą, codzienną pracę.

CUPRA Ateca pierwszą setkę osiąga już w 5,2 sekundy i rozpędza się maksymalnie do 247 km/h. Jej sportowy charakter uzupełniają ekskluzywne detale, jak fotele i panele drzwiowe z Alcantary, szare szwy czy progi drzwi ozdobione podświetlanym napisem CUPRA. Z zewnątrz auto wyróżniają 19-calowe obręcze kół ze stopów cynku z logo CUPRA, cztery rury wydechowe na krawędzi tylnego dyfuzora i detale nadwozia wykończone błyszczącą czernią.

Model Ateca to solidny niezawodny Partner w wielu firmach. Sygnowany nowym logo CUPRA zapewnia także zastrzyk adrenaliny podczas codziennych wyzwań. Wyraża wszystkie cechy swojej nowej marki: jest dynamiczny, pełen emocji oraz praktyczny na co dzień.