pl:Aktualności:Pride Move Us PL/PL

Doświadczenie CUPRA do kwadratu i pierwszy w historii CUPRA TOKEN NFT

To, co widzisz, jest wirtualne, to, co prowadzisz, jest prawdziwe.

Nasze pragnienie ciągłego wprowadzania marki CUPRA na wyższy poziom prowadzi nas do tego, aby nieustannie dostarczać nowych doświadczeń naszym odbiorcom.

Czwarta rocznica istnienia marki to doskonały czas, aby zaprezentować CUPRA2 Experience — wyścigi samochodowe jak żadne inne. Rywalizacja jest elementem naszego DNA. A tak wiele osób nie miało okazji doświadczyć niezapomnianych wrażeń z jazdy autem wyścigowym. Chcemy to zmienić, a pomoże nam w tym świat wirtualny.

Stworzyliśmy coś, co wykracza poza granice świata fizycznego. Pomysł powstał z naszej pasji do wyścigów. Chcemy, aby każdy mógł poczuć dreszczyk emocji towarzyszący zmaganiom na torze. Przeniesiemy Cię do świata wirtualnego, ale emocje, które będą wiązały się z doświadczeniem wyścigów, będą całkowicie realne. Wydarzenie nazywa się CUPRA2 Experience, a Ty zasiądziesz za kierownicą w pełni elektrycznego pojazdu Raval. Wkrocz w erę zupełnie nowego przeżywania wyścigów samochodowych.

CUPRA Squared Experience

Pierwszy w historii CUPRA NFT

Przepełnia nas duch rywalizacji i nieustanna chęć rozwoju, dlatego ogłaszamy powstanie pierwszego w historii CUPRA TOKENA NFT z koncepcyjnym samochodem wyścigowym CUPRĄ Raval.

Już za kilka tygodni wystawimy na aukcję nasz debiutancki model NFT Raval wraz z ekskluzywną szansą zostania pierwszym w historii testerem pełnej wersji CUPRA2 Experience.

Ten ekscytujący zestaw nowych doświadczeń to nie wszystko, bo uruchamiamy uniwersum Metahype, aby jeszcze lepiej przybliżyć Ci wirtualny świat, który tworzymy. Czwarta rocznica istnienia CUPRY to doskonały czas na ambitne działania i podwojenie miejsc, w których doświadczysz niedającego się powstrzymać impulsu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NADCHODZĄCYMI DOŚWIADCZENIAMI