Oferta limitowana

Skorzystaj z pakietu korzyści

Wybierz akcesoria, koła i opony lub pakiet przeglądów i skorzystaj z pakietu korzyści* na wybrane modele:
 

CUPRA FORMENTOR - 5 000 zł

CUPRA LEON - 10 000 zł

CUPRA ATECA - 10 000 zł

*Korzyść polega na tym, że klient przy zakupie samochodu otrzyma wybrane przez siebie akcesoria biorące udział w akcji o maksymalnej wartości 10.000 zł w cenie samochodu. Klient ma możliwość wyboru akcesoriów w ramach: Oryginalnych akcesoriów CUPRA, oryginalnych opon lub pakietów serwisowych. Oferta ważna do 7 lipca 2024 roku. O szczegóły zapytaj autoryzowanego dealera marki CUPRA.

Atrakcyjne finansowanie CUPRA - Oferta limitowana

Dołącz do 8 na 10 zadowolonych klientów, którzy wybierają finansowanie nr 1* w Polsce dla CUPRA. Pozostaw swój kontakt już teraz i przekonaj się, jak korzystne mogą być nasze promocyjne oferty Leasingów oraz Kredytów. Pozwól nam załatwić formalności, a Ty ciesz się swoim nowym samochodem.

Leasing JAK ABONAMENT

Wybierz, jeśli chcesz jeździć nową CUPRĄ, ale bez większego angażowana budżetu firmy.

 

Dlaczego warto?

 1. Korzystasz z niskich rat przez cały okres finansowania. W ciągu trwania umowy spłacasz przewidywaną utratę wartości auta.
 2. Możesz wybrać większe lub lepiej wyposażone auto – przy ratach porównywalnych z leasingiem KLASYCZNYM.
 3. Na koniec finansowania masz wybór: wymienić CUPRĘ na nową w ramach kolejnej umowy lub ją wykupić.
 4. Elastycznie regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%..
Oferta dla przedsiębiorców.

Skorzystaj z finansowania w ofercie limitowanej:

CUPRA Formentor już od 572** zł netto/miesięcznie

CUPRA Leon już od  558** zł netto/miesięcznie

CUPRA Ateca już od 656** zł netto/miesięcznie

 

Leasing KLASYCZNY 103%***

Wybierz, jeśli chcesz jeździć nową firmową CUPRĄ i po zakończeniu umowy dalej ją użytkować.

Dlaczego warto?

 1. Spłacasz całą wartość samochodu, a po zakończeniu finansowania możesz dalej nim jeździć lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
 2. Przez cały okres umowy korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu i dłuższego okresu spłaty – do 5 lat.
 3. Elastycznie określasz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres leasingowania i wnosząc wkład własny.

Oferta jest dostępna dla modeli CUPRA Formentor, Leon i Ateca.

Oferta dla przedsiębiorców.

Kredyt JAK ABONAMENT

Wybierz, jeśli chcesz mieć niską miesięczną ratę miesięczną i swobodę podjęcia decyzji, co dalej z samochodem dopiero przed zakończeniem umowy.

Dlaczego warto?

 1. Korzystasz z dużo niższych rat niż w tradycyjnym kredycie.
 2. Możesz wybrać droższe lub lepiej wyposażone auto – przy ratach porównywalnych z kredytem KLASYCZNYM.
 3. Korzystasz z elastycznego zakończenia umowy.
 4. Możesz często wymieniać samochód na nowy.

Kredyt KLASYCZNY

Jeśli zamierzasz jeździć swoją CUPRĄ przez dłuższy czas, wybierz klasyczny kredyt – z niskimi kosztami całkowitymi i spłatą rozłożoną nawet na 60 rat.

Dlaczego warto?

 1. Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania masz wybór: możesz dalej z niego korzystać lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
 2. Przez cały okres trwania umowy korzystasz z niskich kosztów całkowitych kredytu i dłuższego okresu spłaty.
 3. Elastycznie określasz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres kredytowania i wnosząc wkład własny.

*Źródło: SAMAR, CEPiK; LEASING / CFM - rejestracje 2024.

**Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto Leasingu JAK ABONAMENT. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 30%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie. Oferta dla przedsiębiorców.

***Leasing KLASYCZNY Suma opłat 103% dostępna dla parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 36 miesięcy, wartość wykupu: 36 miesięcy - 1%. Oferta dla przedsiębiorców.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa. Pod nazwą CUPRA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).


Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: WLTP - nowy standard emisji spalin | CUPRA (cupraofficial.pl).

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.


CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html