pl:Aktualności:Metahype PL/PL

CUPRA X 2 przynosi uniwersum Metahype

Wyznaczamy pionierski szlak i wizję nowej ery.

Rok 2022 będzie rokiem CUPRY. W 4. rocznicę powstania firmy skupiamy nasze ambicje i stawiamy na liczbę 2, która oznacza dwoistość, partnerstwo i wzrost: CUPRA X 2. Skok ten zostanie dokonany dzięki ambitnej wizji, którą realizujemy. Sprzedaż, sieć i portfolio produktów rosną każdego dnia, a to pozwala nam na ekspansję i podwojenie przestrzeni dla unikalnych doświadczeń.

CUPRA nigdy nie stoi z boku. Jesteśmy impulsem, więc unikalne doświadczenia są u podstaw wszystkiego, co robimy. Nasza podróż w kierunku cyfrowej ery trwa nieustannie, ponieważ za każdym razem znajdujemy nowe sposoby na przesuwanie granic. Uruchomienie Metahype to przełomowy krok naprzód. Tworzymy uniwersum, w którym marki, start-upy i twórcy treści zaoferują szeroki wachlarz wydarzeń, spotkań i doświadczeń dla jednostek. To będzie innowacyjny obieg kultury.

Metahype

We wszechświecie uniwersum Metahype współpraca jest podstawą. Dlatego planujemy współpracować z uznanymi na całym świecie partnerami, takimi jak Primavera Sound ze świata muzyki lub U-BEAT ze świata rozrywki, aby zapoczątkować siłę nowego pokolenia.

Stworzymy miejsca, w których marki i osoby prywatne będą mogły prezentować treści artystyczne, takie jak NFT, wystawiać produkty cyfrowe i fizyczne, przesyłać treści i organizować wydarzenia.

Z pomocą uniwersum Metahype wykreujemy nowe doświadczenia w tych częściach podróży, w których do tej pory nie było to możliwe. Zmienimy sposób, w jaki się kontaktujemy i współpracujemy.

Projekt Metahype uświetnia 4. rocznicę powstania CUPRY i staje się naszym sposobem na tworzenie nowej wirtualnej ery.

CUPRA X 2: premiera Metahype

CUPRA X 2: premiera Metahype

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!