pl:Ambasadorowie:CUPRA New ambassador: Ter Stegen PL/PL

Nowy globalny ambasador CUPRA

Stając się oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym FC Barcelona zeszłego lata, CUPRA pozyskała nowego reprezentanta. Marc ter Stegen, jako globalny ambasador marki ma wzmocnić jej świadomość na całym świecie. Dzięki grze w FC Barcelonie oraz międzynarodowych rozgrywkach w reprezentacji Niemiec, jest on powszechnie uważany za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, który z powodzeniem rozpoczął karierę w La Liga.

Od momentu podpisania kontraktu z klubem w maju 2014 roku, w koszulce z numerem 1, zdobył 14 tytułów, w tym Puchar Ligi Mistrzów UEFA i liczne tytuły Ligi Hiszpańskiej. Był również 24 razy powoływany do gry w reprezentacji Niemiec.

Reprezentuje cechy prawdziwego nowoczesnego bramkarza; zwinność, szybkość i refleks. Marc Stegen był oczywistym wyborem, aby pokazać współczesny sportowy charakter marki CUPRA. Marc inspiruje się dynamiczną kulturą Barcelony, która od początku wpisuje się w DNA marki.

„Cieszymy się bardzo, że możemy powitać Ter Stegena w szeregach marki CUPRA. Wszyscy znają znakomite wyniki Marca na boisku, jednak byliśmy pod wrażeniem także jego wyjątkowej osobowości, która sprawiła, że ​​od razu poczuliśmy się pewnie w związku z nadchodzącymi wspólnymi projektami. Ponadto, podczas gdy rok 2020 jest rokiem, w którym CUPRA zaprezentuje swoje możliwości na rynku dzięki silnej ofensywie produktowej, współpraca z pierwszorzędnym graczem, który inspiruje świat broniąc bramki FC Barcelony, zapewni nam lepszą widoczność na naszych kluczowych rynkach, takich jak Niemcy czy Hiszpania”, powiedział Wayne Griffiths, CEO CUPRA.

W ramach umowy pierwszy bramkarz FC Barcelony otrzymał kluczyki do jednego z 1999 modeli CUPRA Ateca Limited Edition i może cieszyć się jej sportowym, wyrafinowanym wnętrzem, poruszając się po mieście i poza nim.

„Jestem bardzo podekscytowany faktem, że mogę reprezentować markę CUPRA jako jej globalny ambasador. Na co dzień również identyfikuję się z takimi wartościami jak ambicja i determinacja oraz przywiązanie do Barcelony. Podzielam również dbałość marki o szczegóły i sportowe osiągi. Nie mogę się doczekać, aby aktywnie angażować się w nadchodzące projekty i usiąść za kierownicą samochodów CUPRA”- powiedział Marc.

W lutym tego roku nie tylko ogłoszono, że Ter Stegen został światowym ambasadorem marki, ale także zaprezentowano nową generację CUPRA Leon w wersji 5D oraz Sportstourer, jak i samochody wyścigowe CUPRA Leon Competición i CUPRA e-Racer. Podczas tego wydarzenia został zaprezentowany również CUPRA Tavascan Concept, pierwszy całkowicie elektryczny samochód koncepcyjny tej marki.

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!