PL/PL
CUPRA STUDIO – Nowatorski koncept salonów samochodowych

CUPRA Studio

O wiele więcej niż salon samochodowy. Wyjątkowa przestrzeń, w której najważniejszy jest design. 

Odwiedź CUPRA Studio

CUPRA Studio to designerski concept store i inspirująca przestrzeń wydarzeń kulturalnych i lifestyle’owych. Tu tętni życie miasta.

Wnętrze%20CUPRA%20STUDIO%20–%20Designerskie%20gadżety%20w%20salonie%20CUPRA

Niezwykła przestrzeń

Wystarczy wejść, by się zachwycić. CUPRA Studio zostało zaprojektowane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Tutaj najnowsze światowe trendy estetyczne przenikają się z odważnym, ekspresyjnym stylem CUPRA.

Wszystkie modele CUPRA

W CUPRA Studio dostępne są wszystkie modele CUPRA. Możesz zobaczyć je na żywo, zachwycić się niezwykłym odcieniem lakierów w każdym świetle, zobaczyć wyraziste, dopracowane detale i… co tylko zechcesz. 

CUPRA Masterzy

CUPRA Studio nie byłoby takie samo, gdyby nie CUPRA Masterzy. To prawdziwi pasjonaci motoryzacyjni, którzy służą pomocą w wyborze i personalizacji samochodu. Nie ważne czy jesteś ekspertem w dziedzinie motoryzacji czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z performance’owymi samochodami – CUPRA Masterzy będą partnerami do ciekawej, inspirującej rozmowy.

Designerskie akcesoria

CUPRA Studio to nie tylko samochody. To przede wszystkim unikalny, niezwykły design. Jeśli cenisz sobie ekspresyjny styl i starasz się wyrazić siebie poprzez wyjątkowe detale, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Dysponujemy szeroką gamą wysmakowanych gadżetów i akcesoriów najwyższej jakości. Możesz być pewien, że to unikaty – wszystko zostało wyprodukowane specjalnie dla nas przez designerskie, kraftowe marki. 

CUPRA Studio Warszawa

aleja "Solidarności" 171

Odwiedź nasz salon

CUPRA Studio Gdańsk

ul. Lubowidzka 40

Odwiedź nasz salon

CUPRA Studio Białystok

ul. Elewatorska 39

Odwiedź nasz salon