pl:CUPRA Studio:Cupra studio PL/PL
CUPRA STUDIO – Nowatorski koncept salonów samochodowych

CUPRA Studio

O wiele więcej niż salon samochodowy. Wyjątkowa przestrzeń, w której najważniejszy jest design. 

Odwiedź CUPRA Studio

CUPRA Studio to designerski concept store i inspirująca przestrzeń wydarzeń kulturalnych i lifestyle’owych. Tu tętni życie miasta.

Wnętrze%20CUPRA%20STUDIO%20–%20Designerskie%20gadżety%20w%20salonie%20CUPRA

Niezwykła przestrzeń

Wystarczy wejść, by się zachwycić. CUPRA Studio zostało zaprojektowane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Tutaj najnowsze światowe trendy estetyczne przenikają się z odważnym, ekspresyjnym stylem CUPRA.

Wszystkie modele CUPRA

W CUPRA Studio dostępne są wszystkie modele CUPRA. Możesz zobaczyć je na żywo, zachwycić się niezwykłym odcieniem lakierów w każdym świetle, zobaczyć wyraziste, dopracowane detale i… co tylko zechcesz. 

CUPRA Masterzy

CUPRA Studio nie byłoby takie samo, gdyby nie CUPRA Masterzy. To prawdziwi pasjonaci motoryzacyjni, którzy służą pomocą w wyborze i personalizacji samochodu. Nie ważne czy jesteś ekspertem w dziedzinie motoryzacji czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z performance’owymi samochodami – CUPRA Masterzy będą partnerami do ciekawej, inspirującej rozmowy.

Designerskie akcesoria

CUPRA Studio to nie tylko samochody. To przede wszystkim unikalny, niezwykły design. Jeśli cenisz sobie ekspresyjny styl i starasz się wyrazić siebie poprzez wyjątkowe detale, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Dysponujemy szeroką gamą wysmakowanych gadżetów i akcesoriów najwyższej jakości. Możesz być pewien, że to unikaty – wszystko zostało wyprodukowane specjalnie dla nas przez designerskie, kraftowe marki. 

Znajdź najbliższe CUPRA Studio