pl:Moto Sport:DNA zwycięzcy. PL/PL

DNA zwycięzcy.

Pasja związana z torem wyścigowym to jest coś, co łączy markę samochodową z marką motocyklową. Dlatego CUPRA została niedawno sponsorem Ducati Team w Mistrzostwach Świata MotoGP. Jednocześnie pozyskała do zespołu dwóch doskonałych kierowców. Pierwszym jest Jorge Lorenzo – Hiszpan, zajmujący piąte miejsce na liście wszech czasów hiszpańskich zwycięzców wyścigów MotoGP. Drugi z kierowców to Andrea Dovizioso – Włoch, który w 2017 roku zwyciężył w sześciu różnych wyścigach w ciągu pięciu miesięcy. 

Aby odpowiednio przywitać obu zawodników, wręczyliśmy im wyjątkowe prezenty. Spersonalizowane kaski CUPRA, które przedstawiały ich osiągnięcia i historię ich sukcesu. Następnie zaprosiliśmy ich, aby przetestowali nasz samochód wyścigowy CUPRA. Model CUPRA TCR wyposażony jest w nową skrzynię biegów DSG oraz silnik o mocy 350 KM, zapewniający najwyższe osiągi i ogromne emocje. Miejsce? Tor Castellli. Przeznaczony głównie dla motocykli, ale dostosowany również do samochodów. To jeszcze nie wszystko. Na torze, Jorge i Andrea, spotkali naszych dwóch najlepszych kierowców z grupy CUPRA TCR. Byli to Pepe Oriola – najmłodszy kierowca, który ścigał się w Mistrzostwach Świata w klasie World Touring Car i Jordi Gene, który startował w Mistrzostwach Świata w klasie World Touring Car w latach 2005-2010. Jak myślisz, który z nich pierwszy minął linię mety? 

A winner's DNA

Po zakończeniu zawodów zawsze wspólnie analizujemy wyścig. Łączymy siły. Jedna drużyna. Jedna rodzina. Jedno wyścigowe DNA. Zjednoczeni, by zakwestionować status quo sportów motorowych i zostać liderem zmian. To będzie ekscytujący rozdział w naszej historii. 

WIĘCEJ INFORMACJI


Chcesz zobaczyć, co będzie dalej? Śledź nas  @CUPRA_Official na Instagram, @Cupra_Racing na Instagram i Twitter.

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!