Moto Sport:Przyszłość sportów motorowych jest tutaj PL/PL

Przyszłość wyścigów powstaje dzisiaj.

Możesz sobie wyobrazić, że fani wyścigów wchodzą w interakcje z kierowcami swoich ulubionych samochodów na torze? Na przykład, wysyłając im wiadomość „Dawaaaaaaj!” lub wiwatując po świetnie wykonanym manewrze? 

Wyobrażasz sobie wyścigi samochodowe spokojne, a jednocześnie ekscytujące? Przyjazne dla środowiska, ale z całą ich pasją i szaleństwem?

Wkrótce to wszystko stanie się rzeczywistością. Będziesz cieszył się wyścigami samochodowymi, jakich jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

A wszystko dzięki małemu komarowi. 

Poznaj pierwszy na świecie w pełni elektryczny samochód wyścigowy. Nie musisz słyszeć ryku jego silnika, żeby czuć tą moc. Przyspieszając od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy emituje delikatny dźwięk brzęczącego komara. To e-Racer CUPRA – przykład znakomitego designu i rozwiązań mechanicznych. By stworzyć ten wyjątkowy samochód wyścigowy, potrzeba było ponad 20 000 godzin ciężkiej pracy. Od teraz nie tylko zostanie on z nami na stałe, ale też stworzy nową definicję wyścigów. 

Kierowcy mogą zwiększyć obroty do 12 000 obr./min zamiast standardowych 6 500 obr./min. Mimo to uzyskają maksymalną moc i przyspieszenie bez przekraczania czerwonego pola obrotomierza. Ponadto dane z samochodu są przekazywane w czasie rzeczywistym. Pozwoli to publiczności na bardziej aktywny i bardziej ekscytujący udział w wyścigu – zarówno na torze, jak i poza nim. 

To są nowe doświadczenia z jazdy i nowe wyścigi. Przywitaj się z przyszłością.

WIĘCEJ INFORMACJI

Śledź nas na @Cupra_Racing TwitterInstagram @Cupra_racing