pl:Moto Sport:Dlaczego się ścigamy? PL/PL

Dlaczego się ścigamy?

Wyścigi samochodowe to przede wszystkim kalkulacja. To milisekundy decydują o tym, kto wygrywa. Współczynnik kąt-prędkość podczas wchodzenia w zakręt. Skrupulatnie kontrolowany proces spalania, który gwarantuje silnikowi najlepsze osiągi na torze. W wyścigach chodzi o najmniejsze jednostki miary. A w naszym przypadku – chodzi o coś znacznie więcej. Chodzi o wyścigowy styl życia.

„Wyścigi CUPRA, nowa definicja przyszłości.”

Wyścigi to przede wszystkim pasja. To fan, który żyje wyścigiem przez cały czas jego trwania. To mechanik, który czuje, że jego serce bije w rytmie pracy silnika, który zbudował. To kierowca, który pada na kolana po przegranym wyścigu. Nie chodzi nam o to, aby być najlepszym czy pierwszym. Choć niewielu zgodzi się z naszym sposobem działania, nie jesteśmy w tym sporcie tylko po to, aby wygrywać. Jesteśmy, ponieważ sami dla siebie chcemy być lepsi, okrążenie po okrążeniu. Ponieważ nasze serce bije w rytmie wyścigu. I ponieważ jesteśmy zdecydowani wytyczać nowe drogi i skierować wyścigi na nowe tory.

Mistrzostwa WSBK: samochód bezpieczeństwa CUPRA.

CUPRA została oficjalnym sponsorem Mistrzostw WSBK 2018, a także oficjalnym samochodem bezpieczeństwa wyścigów w 11 krajach na 3 kontynentach. Bo tam, gdzie jest pasja – nie ważne czy wyścigi są samochodowe czy motocyklowe. Zapach palonej gumy na asfalcie. Dźwięk silników na wysokich obrotach. Adrenalina podczas jazdy. To świetny sposób, aby poczuć, że żyjesz. Właśnie dlatego to robimy!

WIĘCEJ INFORMACJI

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi emocjami mistrzostw WSBK?

Śledź nas @CupraRacing na Instagram i Twitter, aby otrzymywać wszystkie aktualizację.    

Kalendarz  2018

SPRAWDŹ

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!