PL/PL

SALONY CUPRA

Wyjątkowy koncept salonu samochodowego.  

To tu możesz doświadczyć w pełni tego, czym jest CUPRA.

CUPRA Masterzy

Wszystko zaczyna się od CUPRA Mastera. Osoby pierwszego kontaktu, która sprawi, że wizyta w salonie będzie wyjątkowa. Nasi CUPRA Masterzy to wykwalifikowani specjaliści. To oni opowiedzą Ci o naszych samochodach i przybliżą wartości marki.

5 lat gwarancji w standardzie

Jako właściciel samochodu CUPRA, masz prawo korzystać z szeregu ekskluzywnych usług. Nasi Specjaliści CUPRA są do Twojej dyspozycji. Zapewniamy 5-letnią gwarancję na wszystkie modele CUPRA, a także priorytetowe terminy na usługi serwisowe, zarezerwowane miejsce parkingowe przeznaczone dla Ciebie, wykonanie przeglądu w ciągu dwóch godzin. Możesz zażyczyć sobie samochodu zastępczego CUPRA, kiedy Twoje auto pozostawisz w serwisie. To my poinformujemy Cię o konieczności wykonania przeglądu i ustalimy z Tobą dogodny termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

Salony CUPRA

Wejdź do przestrzeni, która idealnie odzwierciedla to, czym jest CUPRA. Miejsce, gdzie nowoczesne podejście do sportowości sięga poza granice świata samochodów. Przedstawimy Ci efekty naszej współpracy z markami, którym bliskie są naszym wartościom, zapoznamy Cię z akcesoriami, dla których inspiracją była natura. Znajdziesz tu wyjątkowe produkty lifestyle’owe wyrażające naszą fascynację rzemiosłem i wyrafinowanymi detalami.