BORN e-Boost
Zasięg:
375 - 421
km*
Moc maksymalna:
231
KM
Przyspieszenie (0 - 100 km/h) w:
6.6
s

Najważniejsze informacje

Obręcze kół 19" lub 20" 

Sportowa, podgrzewana kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą z przyciskiem trybu Cupra i przyciskiem wyboru profilu jazdy

12" dotykowy ekran systemu Infotainment

Fotele kubełkowe

340x27mm hamulce przednie tarczowe wentylowane

Bateria 58 kWh e-Boost

Przyspieszenie

Przyspieszenie (0-50 km/h):
2.6
s
Przyspieszenie (0-100 km/h):
6.6
s
Przyspieszenie (80-120 km/h):
4.7
s

Moc

Moc maksymalna:
231
KM
Prędkość maksymalna:
160
km/h
Zasięg WLTP:
375 - 421
km*

Bateria

Rodzaj baterii:
Litowo-jonowa
Pojemność baterii:
58
kWh

Napęd

Układ napędowy:
Napęd tylny
Maksymalny moment obrotowy:
310
Nm

Bateria 77 kWh e-boost

Przyspieszenie

Przyspieszenie (0-50 km/h):
2.8
s
Przyspieszenie (0 - 100 km/h) :
7.0
s
Przyspieszenie (80-120 km/h):
4.9
s

Moc

Moc maksymalna:
231
KM
Prędkość maksymalna:
160
km/h
Zasięg WLTP:
495 - 551
km*

Bateria

Rodzaj baterii:
Litowo-jonowa
Pojemność baterii:
77
kWh

Napęd

Układ napędowy:
Napęd tylny
Maksymalny moment obrotowy:
310
Nm

Wymiary

Długość: 4,324 m
Szerokość: 1,809 m
Wysokość: 1,540 m
Pojemność bagażnika: 385 l
Waga: 1840 kg
Ilość miejsc siedzących: 5

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. W zależności od wariantu i wersji zużycie energii wynosi od 15,4 kWh/100 km do 16,7 kWh/100 km (na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego), emisja CO2 0 g/km. Zużycie energii zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. Szczegóły dot. WLTP, czasu ładowania i zasięgu sprawdź na stronie https://www.cupraofficial.pl/wltp.html lub zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki CUPRA

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html