cupra-born-k11 PL/PL
Nowa CUPRA Born w kolorze Aurora Blue z felgami Aero.

NOWA CUPRA BORN

W 100% elektryczny, sportowy samochód. Impuls, którego nie da się zatrzymać.

Maksymalna moc:

204

KM

Zasięg do*:

427

KM

0-100 km/h w:

7.3

s

*Zasięg dla samochodów elektrycznych może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów.
W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. 

Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży.

DOPASUJ JĄ DO SIEBIE

Wybierz ulubiony kolor lakieru i felgi. Skonfiguruj swój samochód elektryczny według własnych upodobań.

Environment Layer
Kolor Aurora Blue Nowa CUPRA Born z 20-calowymi felgami aluminiowymi Blizzard.

Kolory

Felgi

Metalizowany

Niemetalizowany

STWORZONA, BY ZABRAĆ CIĘ DALEJ

CUPRA Born została zaprojektowana z myślą o bezemisyjnej wydajności. Ciesz się jazdą, nawet 427 km na jednym ładowaniu.

CUPRA%20Born%20w%20kolorze%20Aurora%20Blue%20na%20parkingu.

Stworzona z wrażeń

Jej sportowy charakter, dynamiczna moc energii elektrycznej i wyrazista linia nadwozia pobudzą Twoje zmysły.

Adaptacyjne zawieszenie (DCC)

Niech każda jazda będzie ekscytująca! Przełączaj tryby lub dostosuj zawieszenie do każdych warunków. CUPRA Born dopasuje się do wybranego przez Ciebie trybu.

e-Sound

Innowacyjny system opatentowany przez CUPRĘ emituje specjalny sygnał, by ostrzec pieszych przed nadjeżdżającym samochodem elektrycznym.

Pakiet Performance

Wejdź na wyższe obroty dzięki połączeniu 20-calowych felg z oponami Performance wraz z adaptacyjnym zawieszeniem (DCC). Pakiet umożliwi Ci jeszcze lepsze odczucia z jazdy szybką CUPRĄ Born.

 

Odkryj moc elektryczności

POCZUJ MOC ELEKTRYCZNOŚCI

Maksymalne obroty, natychmiastowe przyspieszenie. Dzięki w pełni elektrycznemu silnikowi poczujesz moc, jaką dysponuje CUPRA Born od samego początku.

Born

Striking design meets instant electric performance.

Silnik

Elektryczna

CUPRA Born 45

Automatyczna 1 biegowa/Elektryczna

Właściwości silnika

Moc

150 KM

Zasięg do*

349 km

Przyśpieszenie (0-100KPH)

8.9 s

Moc

204 KM

Zasięg do*

427 KM

Przyśpieszenie (0-100KPH)

7.3 s

Najważniejsze informacje

 • 18-calowe felgi aluminiowe
 • Sportowa, podgrzewana kierownica CUPRA
 • 12-calowy dotykowy ekran multimedialny
 • Kubełkowe fotele
 • Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
 • Oświetlenie ambientowe wnętrza
 • CUPRA CONNECT
 • Sportowe nakładki na pedały
 • Oświetlenie powitalne CUPRA

*Zasięg dla samochodów elektrycznych może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów.
W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

POŁĄCZENIE JAK NIGDY DOTĄD

Ciesz się inteligentną jazdą. Włącz CUPRA CONNECT i ciesz się zdalnym sterowaniem pojazdem, odtwarzaniem muzyki i korzystaniem z nawigacji. Funkcje te znajdziesz w nowym aucie elektrycznym CUPRA Born.

Kobieta%20patrząca%20w%20ekran%20smartfona,%20korzystająca%20z%20CUPRA%20CONNECT.

Łączność zawsze i wszędzie

Zadbaj o temperaturę w samochodzie i stopień naładowania silnika, używając aplikacji My CUPRA*. Masz system nawigacji? Uzyskaj dostęp do nawigacji online z danymi w czasie rzeczywistym. Znajdź stacje ładowania i słuchaj ponad 10 000 stacji radiowych i podcastów z całego świata. Nie musisz się już martwić o rozładowane baterie w samochodzie elektrycznym.

*Aplikacja My CUPRA wkrótce będzie dostępna. Dodatkowe opcje będą systematycznie włączane. 

Wyróżnienia

 • Ładowanie baterii i klimatyzacja, dopasowane do Twojego planu dnia
 • Możliwość wysłania celu podróży z aplikacji My CUPRA* do samochodu
 • Asystent głosowy online
 • Możliwość sprawdzenia godzin otwarcia stacji ładowania i typów zasilania

FAQs


CUPRA Born będzie dostępna na początku 2022 roku.


Nie. Ale jeśli wyślesz nam swoją preferowaną konfigurację CUPRY Born, w pierwszej kolejności – gdy tylko będzie możliwość zakupu auta – otrzymasz wszystkie związane z nią nowe informacje. CUPRA Master skontaktuje się z Tobą i zaoferuje Ci szansę bycia jedną z pierwszych osób, które przeprowadzą jazdę próbną z możliwością zakupu CUPRA Born. Konfiguracja nie jest w żaden sposób wiążąca i jest bezpłatna.


Parametry konfiguracji, specyfikacje techniczne i sugerowane ceny są wartościami szacunkowymi, które mogą się zmienić.


Jazdy próbne nowym modelem CUPRA Born będą możliwe w pierwszych miesiącach 2022 roku.


Personalizację możesz wykonać dowolną liczbę razy. Wysłanie formularza spowoduje wygenerowanie wiadomości zwrotnej, dzięki której będziemy mogli informować Cię o tym, kiedy samochód będzie dostępny w sprzedaży.


Podobnie jak w przypadku pojazdów spalinowych, zużycie energii (a w konsekwencji zasięg) pojazdu elektrycznego będzie się zmieniać w zależności od sposobu użytkowania i ukształtowania terenu. Jeśli użytkowanie odbywa się wyłącznie w mieście, zasięg przy pełnym naładowaniu będzie większy, ponieważ podczas hamowania przywracana jest duża ilość energii. Natomiast jeśli pojazd będzie poruszać się wyłącznie po autostradach, autonomia będzie mniejsza, ponieważ pojazdy elektryczne zużywają więcej energii przy większych prędkościach. Zasięg ten może się również zmieniać w zależności od pogody. Więcej informacji można znaleźć na stronie elektryfikacji CUPRA. 


Największa różnica dotyczy zużycia. Koszt energii elektrycznej jest zwykle niższy niż paliwa lub oleju napędowego. Dzięki temu możemy przejechać 100 km nawet kilkukrotnie taniej niż w przypadku paliw sztucznych (w zależności od ceny za kWh). Ponadto pojazd elektryczny ma znacznie mniejsze koszty utrzymania niż pojazd spalinowy, ponieważ ma trwalsze części, a także jest ich mniej, co oznacza, że są one mniej podatne na zużycie.


Nowy model CUPRA Born można ładować w domu, w podróży lub w miejscu docelowym. W domu możliwe jest ładowanie za pomocą konwencjonalnej wtyczki lub ładowarki CUPRA. Jeśli ładujesz CUPRĘ Born poza domem (w drodze do celu lub w samym miejscu docelowym), możesz skorzystać z publicznych punktów ładowania AC lub publicznych ładowarek DC (superszybkie ładowanie)..


W zależności od rodzaju ładowania, ładowanie CUPRY Born może zająć od kilku minut do kilku godzin. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na stronę na temat elektryfikacji CUPRA.


Tak, naszą ładowarkę CUPRA wraz z ofertą instalacji znajdziesz na stronie CUPRA.


Nowa CUPRA Born ma 4322 mm długości, 1809 mm szerokości i 1537 mm wysokości przy maksymalnej masie całkowitej 2260 kg. Pojemność bagażnika to 385 l. Więcej informacji na temat danych technicznych CUPRY Born znajdziesz w specyfikacji.


Więcej

Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i nie ma homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży.