Innowacyjność, która nie uznaje ograniczeń

Niekonwencjonalny design felg, zjawiskowe kolory i progresywna technologia.

Zbliżenie na przednią część nowej CUPRY Formentor 2024 w kolorze Century Bronze: dobrze widoczne felgi z elementami w kolorze miedzi, charakterystyczne , trójkątne elementy reflektorów i logo CUPRA.

Stylowy zderzak

Śmiała ewolucja - przeprojektowany przedni zderzak - zintegrowane logo w towarzystwie nowego grilla i świateł przeciwmgielnych.

Kolory lakieru

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze Century Bronze Matt.

Century Bronze Matt

Matowy

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze Enceladus Grey Matt.

Enceladus Grey Matt

Matowy

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze  Magnetic Tech Matt.

Magnetic Tech Matt

Matowy

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze  Graphene Grey.

Graphene Grey

Specjalny Metalizowany

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze  Magnetic Tech.

Magnetic Tech

Metalizowany

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze  Midnight Black.

Midnight Black

Metalizowany

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze  Glacial White.

Glacial White

Metalizowany

Widok z lotu ptaka na nadwozie CUPRY Formentor 2024 w kolorze Fiord Blue.

Fiord Blue

Niemetalizowany

Felgi

Widok z przodu na felgi  CUPRA HAILSTORM  w kolorze srebrnym i czarnym, opony i charakterystyczne reflektory.

19" Hailstorm

Wysoce aerodynamiczne i wytrzymałe felgi w kolorze czarnym i srebrnym. Zapewniają większą dynamikę jazdy.

Widok z przodu na felgi aluminiowe CUPRA HAILSTORM COPPER w kolorze czarnym i miedzianym, opony i charakterystyczne reflektory.

19" Hailstorm Copper

Lekkie felgi aluminiowe łączące intensywną czerń nocnego nieba z miedzianymi akcentami. Zwiększona dynamika jazdy i opływowość.

Widok z przodu na felgi aluminiowe CUPRA SANDSTORM COPPER w kolorze czarnym i srebrnym, opony i charakterystyczne reflektory.

19" Sandstorm

Eleganckie i rzucające się w oczy felgi aluminiowe w kolorze czarnym i srebrnym. Inspirowane potęgą burzy piaskowej. Zaprojektowane z myślą o niepowtarzalnym designie.

Felgi aluminiowe SANDSTORM COPPER w kolorze czarnym i miedzianym z logo CUPRA pośrodku.

19" Sandstorm Copper

Felgi aluminiowe w kolorze czarnym i miedzianym. Ich design nawiązuje do nieposkromionego żywiołu burzy piaskowej, łącząc potężną technologię z progresywną estetyką.

Nowe czarno-srebrne felgi aluminiowe ARTIC dostępne dla CUPRY Formentor 2024, opony, logo CUPRA i reflektory LED.

19" Artic

Design tych czarno-srebrnych felg aluminiowych zapiera dech w piersiach niczym arktyczny chłód.

Nowe czarno-srebrne felgi aluminiowe ARTIC COPPER dostępne dla CUPRY Formentor 2024, opony, logo CUPRA i reflektory LED.

19" Artic Copper

Czerń i miedź. Kontrastujące, lecz doskonale uzupełniające się kolory.

Nowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym i srebrnym SONORA dostępne dla CUPRY Formentor 2024. Dobrze widoczne opony, logo CUPRA i światła LED.

18" Sonora

Dla tych, którzy nie boją się podróży w nieznane. Te czarno-srebrne felgi aluminiowe inspirowane lekkością wiatru zapewnią Ci wydajność nawet poza utartymi szlakami.

Nowe srebrne felgi aluminiowe TEMPEST i opony w CUPRZE Formentor 2024, logo CUPRA, reflektory LED.

18" Tempest

Srebrne felgi aluminiowe przywodzące na myśl błyskawice na nocnym niebie. Dla tych, którzy poszukują ożywczego przypływu adrenaliny.

Zbliżenie na tył CUPRY Formentor 2024 - dobrze widoczny sportowy design tylnej części nadwozia w kolorze Century Bronze i cztery końcówki układu wydechowego.

AKRAPOVIČ: wyzwala tytaniczną moc

Poczuj różnicę podczas podróży za sprawą ultralekkiego, 100% stopu tytanu. Wydech AKRAPOVIČ, który jest wytworem precyzyjnej inżynierii, nie tylko prezentuje się zjawiskowo i zapewnia wyjątkowy dźwięk - dzięki niedużej wadze ma optymalny wpływ na właściwości jezdne.

Podążaj swoją drogą

System infotainment i deska rozdzielcza zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkie najważniejsze funkcje znajdowały się zawsze w zasięgu Twojej ręki.

Widok wnętrza nowej CUPRY Formentor 2024: kierownica obszyta skórą, system informacyjno-rozrywkowy pokazujący ustawienia multimediów i klimatyzacji oraz deska rozdzielcza. Krajobraz miasta o zmierzchu w tle.

Większy, 12.9-calowy ekran systemu infotainment

Maksymalna immersja. Ekran dotykowy o przekątnej 12.9 cala z ulepszonym systemem operacyjnym i podświetlanym przyciskiem zapewnia łatwiejszy dostęp do nawigacji.

Zbliżenie na nową konsolę środkową w CUPRZE Formentor 2024, wystrój wnętrza.

Dynamiczna konsola środkowa

Ulepszona, solidna i progresywna konsola środkowa, misterne przeszycia i profilowanie listwy dekoracyjne podkreślające sportowy charakter.

Ambientowe oświetlenie wnętrza LED

Wielofunkcyjne. Zaprojektowane, by potęgować emocje.

Porywające i funkcjonalne

Wybierz wersję kolorystyczną oświetlenia ambientowego LED, która najlepiej rezonuje z Twoim charakterem. Nastrojowe światło rozpościera się wzdłuż deski rozdzielczej, paneli drzwiowych i innych elementów wnętrza. Oświetlenie ambientowe automatycznie zmieni kolor, gdy w martwym polu znajdą się niepożądane obiekty.

Wyjątkowe pakiety wnętrza

Widok wnętrza nowej CUPRY Formentor 2024 ze sportowymi fotelami, szczegółowo wykonanymi przeszyciami, wielofunkcyjną kierownicą, dużym ekranem systemu infotainment i i eleganckim designem deski rozdzielczej. Przez przednią szybę widać panoramę miasta o zmierzchu.

Extreme

Sportowy kokpit ze starannie dopracowanymi wykończeniami materiałowymi, fotele kubełkowe z tkaniny TURBINE i skóry ekologicznej. Podgrzewane fotele kierowcy i pasażera zostały wyposażone w pełną elektryczną regulację z funkcją zapamiętywania ustawień.

Widok wnętrza nowej CUPRY Formentor 2024: progresywny design wnętrza, konsola centralna, sportowe fotele, przeszycia w kolorze miedzi, wielofunkcyjna kierownica, duży ekran systemu infotainment i elegancki design deski rozdzielczej.

PROGRESSIVE DESIGN

Skoncentrowany na kierowcy kokpit z eleganckim wzornictwem i kubełkowymi fotelami ze skóry Moon Slate Metallic i skóry ekologicznej. Elektrycznie sterowane fotele kubełkowe z pamięcią ustawień i systemem podgrzewania - zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.

Drapieżny design wnętrza nowej CUPRY Formentor 2024, czarno-niebieskie fotele z geometrycznymi przeszyciami, deska rozdzielcza z multimedialnym ekranem dotykowym i oświetleniem ambientowym, na tle panoramy miasta nocą

DYNAMIC DESIGN

Elektryczne fotele kubełkowe z funkcją zapamiętywania ustawień,  połączenie tapicerki Dinamica i skóry ekologicznej - inspirowane wyścigami, przyjemne w dotyku i niezwykle dynamiczne.

Nowa CUPRA Formentor 2024 wyróżnia się drapieżnym wystrojem wnętrza - widok na czarne fotele, nowoczesną deskę rozdzielczą i ekran informacyjno-rozrywkowy.

Sharp

Minimalistyczne i ponadczasowe materiałowe wykończenia sportowych foteli CUPRA.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

 

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

_________

 

Dokładny zasięg pojazdu zależy od wielu różnych czynników, takich jak trasa, warunki pogodowe, obciążenie pojazdu (pasażerowie + bagaż), wiek i stan akumulatora, wyposażenie opcjonalne (stopy, opony itp.), korzystanie z peryferyjnych systemów zużycia energii, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja i podgrzewane fotele, a także styl jazdy. Wskazany zasięg został obliczony zgodnie z normami WLTP, które określają warunki testowe mające zastosowanie do wszystkich producentów samochodów w celu zapewnienia porównywalności tych testów dla wszystkich pojazdów. Czas ładowania może się różnić w zależności od temperatury zewnętrznej i temperatury akumulatora, stanu i maksymalnego napięcia układu ładowania, stanu akumulatora i korzystania z innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.