CUPRA Formentor VZ
Moc maksymalna:
272
KM
Prędkość maksymalna:
220
km/h
Przyspieszenie (0-100 km/h):
7
s

Najważniejsze informacje

19-calowe felgi aluminiowe

12.9-calowy system nawigacji

3-strefowy system Climatronic

Oświetlenie powitalne CUPRA

Pełne światła LED

Tylne zintegrowane reflektory połączone z logo CUPRA

Kierownica CUPRA z przyciskiem trybu Cupra i przyciskiem uruchamiania silnika

Profile jazdy CUPRA

Hybrydowe

1.5 e-HYBRID 272 KM DSG (Plug-in)

Acceleration

Przyspieszenie (0-80 km/h):
5.3
s
Przyspieszenie (0-100 km/h):
7
s
Przyspieszenie (80-120 km/h):
8
s

Moc

Moc maksymalna:
272
KM
Prędkość maksymalna:
220
km/h

Napęd

Maks.moment obr.
250
Nm
Skrzynia biegów:
automatyczna
6-biegowa

Zawieszenie / hamulce

Średnica zawracania
11
m
Hamulce przód
340 x 32
mm
Hamulce tył
310 x 22
mm

Wymiary

Długość: 4.451 m
Szerokość: 1.839 m
Wysokość: 1.537 m
Pojemność bagażnika: 345 l
Ilość miejsc siedzących: 5
Pojemność zbiornika paliwa: 40 l
Waga: 1742 kg

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

 

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

_________

 

Dokładny zasięg pojazdu zależy od wielu różnych czynników, takich jak trasa, warunki pogodowe, obciążenie pojazdu (pasażerowie + bagaż), wiek i stan akumulatora, wyposażenie opcjonalne (stopy, opony itp.), korzystanie z peryferyjnych systemów zużycia energii, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja i podgrzewane fotele, a także styl jazdy. Wskazany zasięg został obliczony zgodnie z normami WLTP, które określają warunki testowe mające zastosowanie do wszystkich producentów samochodów w celu zapewnienia porównywalności tych testów dla wszystkich pojazdów. Czas ładowania może się różnić w zależności od temperatury zewnętrznej i temperatury akumulatora, stanu i maksymalnego napięcia układu ładowania, stanu akumulatora i korzystania z innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.