ELEKTRYZUJĄCY WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Odzwierciedlenie charakteru marki CUPRA. Podróże pełne komfortu i sportowych emocji.

PODŚWIETLANE DETALE

Świecące logo CUPRY Tavascan przełamuje granice w projektowaniu samochodów. Uosabia moc i innowacyjność elektrycznego SUV-a. 

tylne światła CUPRY Tavascan

EFEKTOWNE TYLNE ŚWIATŁA

Tylne oświetlenie CUPRA Tavascan łączy się ze świecącym centralnym logo CUPRA - emanując elegancją. 

reflektory trójkątne miedziane obręcze kół aluminiowe cupra

CHARAKTERYSTYCZNE TRÓJKĄTNE OCZY

Drapieżny i prowokujący charakter. Reflektory które nie oślepiają, a przy tym zapewniają głęboką wyrazistość. Uzupełnione detalem w postaci obręczy kół Katla w kolorze miedzi, tworzą drapieżną całość.

MATOWE I SATYNOWE OBRĘCZE KÓŁ AERO

Nowe 19-calowe obręcze kół aero cupra Vulcano.

19" Vulcano

Aluminiowe obręcze kół Sport Black Matte Vulcano. Wyważona sportowa elegancja i elektryzująca prezencja.

Nowa CUPRA Tavascan 2024 czarne, matowe  20-calowe obręcze kół w sportowym stylu

20" Hekla

Sportowe czarne koła aerodynamiczne w matowym wykończeniu. Konstrukcja 3D i kusząca aerodynamika nadają ekskluzywnego wyglądu.

21-calowe felgi aluminiowe obręcze kół w kolorze satynowej czerni z miedzianymi akcentami dla Cupry Tavascan

21" Katla

Obręcze kół aero w kolorze satynowej czerni z charakterystycznymi miedzianymi akcentami kolorystycznymi. Zwiększona aerodynamika i progresywny dynamizm.

KOLORY CUPRY TAVASCAN

CUPRA Tavascan BLUE

Tavascan Blue

Zaskakujący i intrygujący. Ciemne wykończenie nadwozia nadaje samochodowi wyrafinowanego uroku. Opalizujące odcienie widoczne pod wpływem światła.

Tavascan auto w kolorze Atacama Desert

Atacama Desert

Ekskluzywny i opalizujący. Baza w piaskowym  odcieniu z gładkim wykończeniem, które przypomina muskane wiatrem wydmy oraz światło słoneczne. 

 Ssamochód CUPRA Tavascan w kolorze White Silver

White Silver

CUPRA Tavascan w błyszczącym wykończeniu. Zimny odcień przypominający tajemniczy blask księżyca.

 samochód CUPRA Tavascan w kolorze Basalt Grey

Basalt Grey

Odważny i subtelny zarazem. Modny odcień wyrazistej ciemnej szarości w eleganckim, miękkim wykończeniu. 

PROGRESYWNY DESIGN WNĘTRZA

Wizjonerska forma dopasowana do codziennej funkcjonalności. 

fotel kierowcy, deska rozdzielcza i system informacyjno-rozrywkowy w cupra tavascan

CENTRALNA KONSOLA

Miedziane detale centralnej konsoli podkreślają nowoczesny design wyjątkowego wnętrza. Poprzez połączenie z zaawansowaną technologią masz możliwość rozkoszowania się komfortową jazdą.  Centralny wyświetlacz został zaprojektowany z myślą o kierowcy, więc zapewnia łatwą obsługę dodatkowych funkcji. 

 cupra tavascan oświetlenie wnętrza, pasażer

OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Po wejściu do CUPRY Tavascan światło rozjaśnia podświetlane, perforowane panele drzwi. Blask rozchodzi się po desce rozdzielczej i uchwytach na kubki. Dodatkowo lampki do czytania dla pasażerów pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu. 

fotele kubełkowe w CUPRZE Tavascan

FOTELE KUBEŁKOWE

Sportowy i innowacyjny styl w połączeniu z wbudowaną technologią. Fotele w kolorze Dark Night mają misterne miedziane przeszycia oraz wytłoczone detale. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CUPRZE TAVASCAN

*Zasięg samochodu elektrycznego zależy od wielu czynników takich jak ukształtowanie terenu, warunki atmosferyczne, obciążenie auta (pasażerowie + bagaż), wiek i stan techniczny akumulatora, wybrane wyposażenie dodatkowe (m.in. felgi i opony), uruchomione wyposażenie - ogrzewanie, klimatyzacja, podgrzewanie siedzeń, a także styl jazdy. Wskazany zasięg jest wartością szacunkową i został obliczony zgodnie z rozporządzeniem WLTP, które ustanawia standardowe warunki testowe obowiązujące wszystkich producentów, tak aby wartości obliczone zgodnie z tym rozporządzeniem były porównywalne ze sobą dla wszystkich pojazdów.

 

**Czas ładowania różni się w zależności od następujących czynników: temperatura zewnętrzna i temperatura akumulatora, maksymalne napięcie systemu ładowania i jego aktualny stan, a także stan akumulatora i wykorzystanie innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.

CUPRA Connect - mobilne usługi online, to cyfrowy produkt SEAT SA, Autovía A-2, km 585, 08760 Martorell, składa się z co najmniej jednego lub kilku pakietów usług zgodnie przedstawionym wykazem. Te pakiety usług są dostępne tylko dla aut marki CUPRA.  Aby korzystać z CUPRA CONNECT, wymagana jest rejestracja online w portalu MyCUPRA lub w aplikacji CUPRA CONNECT za pomocą identyfikatora CUPRA ID. Ponadto należy zawrzeć osobną umowę z SEAT SA dotyczącą usług Online w ramach CUPRA CONNECT.  Korzystanie z mobilnych usług online CUPRA Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług pakietu Rozrywka Online oraz mobilnego Wi-Fi będzie ponosić firma SEAT SA w ramach obszaru działania sieci. W celu korzystania z wyżej wykluczonych usług i poszczególnych aplikacji CUPRA Connect można nabywać płatne pakiety danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystać z nich w obszarze działania sieci wielu krajów na terenie Europy. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://seat.cubictelecom.com..  Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego punktu dostępu WLAN. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem telefonii komórkowej i tylko w obszarze działania określonej sieci komórkowej.   Pobieranie danych z Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a szczególnie w przypadku korzystania z usługi za granicą, może powodować naliczanie dodatkowych opłat, takich jak np. opłaty roamingowe.   Obowiązują również ogólne warunki i postanowienia dotyczące mobilnych usług online CUPRA CONNECT firmy SEAT SA. (https://my.seat/portal/#/legal/terms-and-conditions)  

W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji CUPRA Connect jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej.  Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług CUPRA Connect zależnie od kraju może przedstawiać się różnie i zależy zarówno od pojazdu, jak i wyposażenia. Usługi są dostępne przez ustalony okres obowiązywania umowy, a w okresie obowiązywania umowy ich treść może podlegać zmianom lub usługi te mogą zostać odpowiednio dostosowane. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://my.seat/portal/#/welcome i u Partnera CUPRA. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych. Podane ceny obejmują podatek VAT.

----

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. W zależności od wariantu i wersji zużycie energii wynosi od 15,5 kWh/100 km do 17,5 kWh/100 km (na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego), emisja CO2 0 g/km. Zużycie energii zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. Szczegóły dot. WLTP, czasu ładowania i zasięgu sprawdź na stronie https://www.cupraofficial.pl/wltp.html lub zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki CUPRA.

----

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html