Services:Oferty sezonowe | CUPRA Serwis:Wymiana oleju w skrzyni DSG PL/PL

Wymiana oleju w skrzyni DSG

Ruszaj spod świateł bez szarpania. Rozwijaj wysokie obroty w mgnieniu oka. Pokonuj kolejne kilometry w komfortowych warunkach dzięki wymianie oleju w skrzyni DSG!

Co sprawia, że Twoja CUPRA rusza płynnie i żwawo spod świateł? Nowy, pozbawiony zanieczyszczeń olej DSG natychmiast dociera do całego układu skrzyni biegów, sprawiając, że kolejne przełożenia trwają jedynie ułamki sekund. Twoje auto rozwija maksymalne osiągi bez opóźnień i denerwujących szarpnięć, zapewniając Ci niesamowite emocje oraz komfortowe warunki podczas jazdy. 

Wymiana oleju w skrzyni DSG to nie tylko poprawa dynamiki jazdy, ale także większa odporność całego układu na potencjalne uszkodzenia. Nowy olej ma lepsze właściwości – jest mniej gęsty od starego smarowidła, a także jest pozbawiony ewentualnych zanieczyszczeń. Dzięki niemu tarcie między elementami skrzyni jest mniejsze, a co za tym idzie – skrzynia biegów DSG będzie Ci służyć dłużej. 

Dlaczego to jest ważne? Skrzynia biegów to kluczowy podzespół, którego awaria może być bardzo kosztowna. Naprawa tego elementu trwa od kilku godzin do nawet kilkunastu dni. Pamiętaj, że drobne odstępstwa od poprawnego działania mogą z czasem przerodzić się w poważny problem. Nie zwlekaj. Zadbaj o swoją CUPRĘ już dziś!

Sprawdź pozostałe oferty sezonowe

Powrót do sekcji głównej

Katalogi akcesoriów CUPRA

Spraw, by Twoja CUPRA była jeszcze bardziej dopasowana do Ciebie. Poznaj wyjątkową kolekcję felg, opon i pozostałych akcesoriów CUPRA.

Przejdź do strony >

Pakiety serwisowe CUPRA

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty pakietów serwisowych i nie martw się kosztami przeglądów przez cały okres trwania gwarancji, a nawet dłużej. Sprawdź szczegóły!

Przejdź do strony >