pl:Współpraca:CUPRA x De Antonio PL/PL

CUPRA x De Antonio Yachts

CUPRA to nieszablonowa marka, która uwielbia wyzwania. Nieustannie realizujemy nasz cel, którym jest tworzenie świata ekscytujących doznań związanych z prowadzeniem pojazdów. Nasze partnerstwo z De Antonio Yachts, ogłoszone podczas cyfrowego wydarzenia CUPRA Anniversary, było niewątpliwie ekscytujące. Teraz jesteśmy gotowi, aby zaprezentować światu naszą pierwszą współpracę.

d28 formentor by de Antonio with the cupra formentor

Łódź D28 Formentor zaprezentowaliśmy światu w wyjątkowym miejscu, w barcelońskim porcie Marina Vela. Parametry motorówki są doskonałe, bo jej twórcy inspirowali się naszym pierwszym niezależnym modelem, czyli CUPRĄ Formentor. Prezentacja łodzi była też okazją do zaprezentowania specjalnej edycji samochodu CUPRA Formentor VZ5 o mocy 390 KM, który wyprodukujemy w limitowanej liczbie 7000 sztuk.

Nasza wizja ma początek w Barcelonie, ale nie zna granic – teraz przenosimy nowoczesny design CUPRY na morza. Dzięki tej współpracy możemy zaprezentować nasze ambicje, czyli łączenie doskonałych osiągów z unikalnym stylem, który wywołuje emocje. Łódź D28 Formentor to dopiero początek partnerstwa CUPRY i De Antonio Yachts. Już pracujemy nad pojazdem z napędem hybrydowym, który zamierzamy zaprezentować w 2022 roku — mówi Wayne Griffiths, prezes CUPRY.

Doskonałe połączenie wydajności i wzornictwa

D28 będzie dostępny w sprzedaży pod koniec 2021 roku. Łódź ma 7,99 metra długości i może zostać wydłużona przez dodanie półmetrowej platformy rufowej. Charakterystyczny kadłub motorówki pomalowaliśmy w kolorze Petrol Blue — jest też kilka elementów czarnych i z włókna węglowego. Zastosowaliśmy detale, które nadają łodzi elegancji i sportowego charakteru.

Kadłub w kształcie litery V i moc 400 KM pozwalają jednostce osiągnąć prędkość do 40 węzłów (74 km/h), a także płynną żeglugę przy niższych prędkościach. Przemieszczanie się po przestronnym pokładzie i stabilność podczas kotwiczenia są możliwe dzięki idealnemu rozmieszczeniu środka ciężkości. Linia kadłuba jest klasyczna i prosta, a wykończenia w kolorze miedzi przywołują na myśl CUPRĘ. Zależało nam na maksymalnym komforcie pasażerów, więc na łodzi wygodnie może podróżować nawet dziesięć osób. To za sprawą podzielenia pokładu na przestrzenie ułatwiające poruszanie się i podróżowanie.

— Firma De Antonio Yachts powstała z miłości do morza. Tworzymy innowacyjne sportowe jachty o nowoczesnym designie i nieprzeciętnych osiągach. CUPRA dzieli tego samego ducha. Obie marki pochodzą z Barcelony, a potencjał tego miasta, jako światowej stolicy ponadczasowego designu, jest ogromny — tłumaczy Marc de Antonio, współzałożyciel De Antonio Yachts.

Drugi współzałożyciel De Antonio Yachts Stan Chmielewski dodaje: — De Antonio Yachts i CUPRA dążą do zagwarantowania najwyższego poziomu rozwoju technologicznego. Widać to w naszych produktach. To partnerstwo pozwoli nam korzystać z najlepszych i innowacyjnych rozwiązań ze świata żeglarskiego. Pokazowy jacht udowadnia, że to dopiero początek obiecującej współpracy.

Styl życia na sposób CUPRY

Współpracujemy tylko z tymi markami, które mówią naszym językiem projektowania i podzielają nasz sposób kreowania doświadczeń. Tworzymy ekskluzywne, innowacyjne i limitowane kolekcje produktów, które reprezentują styl życia na sposób CUPRY. W ten trend wpisuje się nasze partnerstwo z firmą oświetleniową Marset, która wyprodukowała dla nas wyjątkową przenośną lampę bezprzewodową Chispa by Marset for CUPRA. Designerska lampa jest już dostępna w sprzedaży.

Współpraca z międzynarodową marką odzieżową Mikakus zaowocowała wprowadzeniem specjalnej kolekcji sneakersów Mikakus x CUPRA, która jest inspirowana wzornictwem modelu CUPRA Formentor. Ponadto wspólnie z markami TRAKATAN i L.G.R. stworzyliśmy ekskluzywne kolekcje toreb, akcesoriów i okularów przeciwsłonecznych.

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!