pl:Współpraca:FC Barcelona sponsorship PL/PL

Inspirujemy świat z serca Barcelony.

Osiągi, kreatywność i unikalny styl to nasze wspólne DNA. Właśnie to napędza partnerstwo, pochodzących z Barcelony marki CUPRA i klubu FC Barcelona. 

„CUPRA łączy siły z FC Barcelona na pięć najbliższych sezonów.”

Zaangażowanie w sport i innowacje skierowało markę CUPRA na boisko piłkarskie. To historyczny moment. Zostaliśmy Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym klubu z rodzinnej Barcelony na kolejne pięć lat. Nasza współpraca wykracza daleko poza tradycyjny model, a najważniejsze cele marek bazują na wspólnych wartościach i historii.

Barcelona jest rodzinnym miastem zarówno marki CUPRA, jak i klubu FC Barcelona. Obie niosą w sobie młodego i dynamicznego ducha, a także są zaangażowane w promowanie młodych talentów i innowacyjnego myślenia.

Ta innowacyjna współpraca z jednym z największych klubów piłkarskich na świecie dowodzi, że mocno stawiamy na markę CUPRA i podkreślamy nasze związki z Barceloną. Partnerstwo z jedną z głównych wizytówek miasta będzie ponadto wspierać naszą strategię globalizacji”, powiedział Luca de Meo, Prezes SEAT i Prezes Zarządu CUPRA.

 

Marka CUPRA będzie także jednym z Oficjalnych Globalnych Partnerów klubu, zapewniając samochody CUPRA członkom zarządu FC Barcelona, a także udostępniając je w innych oficjalnych celach. Na wszystkich meczach klubu na stadionie Camp Nou, a także w sklepie pop-up pod stadionem, powstanie Loża CUPRA VIP, dzięki której kibice Barcy będą mogli poznać markę. Ponadto obiekty stadionu będą poligonem doświadczalnym dla projektów mobilności miejskiej.

Bądź na bieżąco i otrzymuj więcej ekscytujących informacji na temat tej wyjątkowej współpracy.

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!