pl:Moto Sport:Te same tory. PL/PL

Różne drogi.

Te same tory.

 Marka CUPRA została nowym sponsorem Ducati Team w Mistrzostwach Świata MotoGP. Wybraliśmy Ducati, ponieważ kierujemy się tymi samymi wartościami. Aby to zrozumieć, musimy cofnąć się w czasie. W 2002 roku Ducati podjęło decyzję o startach w MotoGP. Pokonanie wielkich japońskich marek, które od dawna rządziły mistrzostwami i zdobycie tytułu mistrzowskiego zajęło zaledwie 4 lata. Jak tego dokonano? Poprzez zdefiniowanie samych siebie od nowa. Taką właśnie przyszłość wyobrażamy sobie w świecie wyścigów samochodowych.

Zaprojektowany na torze, ale stworzone do jazdy w mieście. Motocykle Ducati są dla tych, którzy mają odwagę przyspieszać od 0 do 100 km/h w 3 sekundy. Ale są też czymś więcej. Kierowca Ducati wie, że jego motocykl ma charakter, który niekoniecznie wszystkim odpowiada. I o to właśnie chodzi marce CUPRA. 

Hiszpan Jorge Lorenzo, trzykrotny mistrz świata i Andrea Dovizioso, wybitny kierowca włoski, tworzą Team Ducati. Obaj zostali ambasadorami marki CUPRA. Logo CUPRA pojawi się nie tylko na ich motocyklach podczas zawodów. Będą oni także reprezentować naszą markę poza torem. 

Taki przykład rozbudowywania współpracy partnerskiej pokazuje misję marki CUPRA, która polega na integrowaniu społeczności miłośników wyścigów. 

WIĘCEJ INFORMACJI


Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami MotoGP? 

Śledź nas @Cupra_racing na Instagram i Twitter, aby otrzymywać najnowsze aktualizację.   

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!