PL/PL

Pierwsze CUPRA Studio.

Marka CUPRA rozpoczęła światową ekspansję, otwierając swoje pierwsze CUPRA Studio zlokalizowane w ekskluzywnej części miasta Meksyk. Drugie takie studio powstanie w Polsce.

 

Zobacz więcej

CUPRA Ateca: nowa marka z własnym logo.

CUPRA Ateca to nie tylko idealny wybór dla kierowców ceniących sportowe emocje z jazdy. To także oferta dla firm szukających wyjątkowego, a jednocześnie wszechstronnego auta.

 

 

Zobacz więcej

Nowa siedziba marki CUPRA.

W budynku o powierzchni 2400 m² znajdzie się centrum operacyjne sprzedaży, marketingu, zakupów i centrum finansowe, a także miejsce na prezentację przyszłych modeli marki CUPRA.

Zobacz więcej

CUPRA Tavascan: nowy elektryczny i sportowy SUV.

Nowy samochód koncepcyjny SUV coupé z dynamicznym nadwoziem i zaawansowanymi technologiami. Wyposażony w dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 306 KM i o zasięgu do 450 km.

 

Zobacz więcej

Wayne Griffiths nowym prezesem zarządu CUPRA.

Jako dyrektor generalny marki, po inauguracji nowej siedziby głównej studia CUPRA oraz ogłoszeniu ofensywy produktowej, Griffiths otrzymuje nowy zakres obowiązków.

Zobacz więcej

CUPRA Formentor: nowy samochód koncepcyjny marki.

CUPRA Formentor wprowadza markę w przyszłość z całkowitą mocą silnika 180 kW/240 KM i z zasięgiem w trybie elektrycznym nawet do 50 km (wg cyklu WLTP).

Zobacz więcej

CUPRA Ateca już na rynku.

Elegancki i dynamiczny SUV z przestronnym wnętrzem i pojemnym bagażnikiem. Parametry auta zapewniają równowagę, precyzję i sportowy styl oraz łatwość użytkowania na co dzień.

Zobacz więcej

FC Barcelona – nowy partner marki CUPRA.

Marka CUPRA, współpracując z FC Barceloną, zyskała tytuł jej Oficjalnego Partnera Mobilnego. Połączy siły z piłkarskim klubem z rodzinnego miasta na pięć kolejnych sezonów. 

Zobacz więcej

Zapewniamy emocje od 20 lat.

Pierwsza CUPRA ujrzała światło dzienne w 1996 roku. Przez kolejne 20 lat opracowano aż 20 wersji modeli CUPRA. Wszystkie o sportowym charakterze i z ogromną przyjemnością z jazdy.

 

Zobacz więcej

CUPRA: narodziny nowej marki.

Różne światy i pasje, sportowy charakter i piękno, styl i indywidualność, technologia i niezawodność. To więcej niż logo samochodu sportowego. To CUPRA.

Zobacz więcej

CUPRA sponsorem zespołu Ducati.

Na mistrzostwach świata MotoGP CUPRA dołącza do grona sponsorów włoskiego zespołu Ducati, dzieląc z nim pasję do sportowej rywalizacji wraz z zamiłowaniem do designu i innowacji.

Zobacz więcej

CUPRA: nowy samochód koncepcyjny.

Już 22 lutego poznamy pierwszy pojazd koncepcyjny, który w pełni oddaje wizję CUPRA. Samochód ma łączyć w sobie wyjątkowy design oraz dostarczać niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.

Zobacz więcej