pl:Samochody:CUPRA Range:CUPRA Formentor cupra-formentor-km7 PL/PL

CUPRA FORMENTOR

Unikalna. Wyrazista. Pełna adrenaliny. Po prostu CUPRA.*

Maksymalna moc:

310

KM

0-100 km/h w:

4.9

s

Maks. prędkość:

250

km/h

Limitowana oferta:

Tylko teraz do 5 000 zł korzyści na wybrane akcesoria!

Atrakcyjne finansowanie 103%

*Leasing KLASYCZNY. Suma opłat 103% dostępna dla parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 36 miesięcy, wartość wykupu: 36 miesięcy - 1%.

Oferta dla przedsiębiorców.

Leasing JAK ABONAMENT

Od 572 zł netto / mies. z 30% wpłaty własnej

Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto Leasingu JAK ABONAMENT. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 30%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie.

Oferta dla przedsiębiorców.

Samochody dostępne od ręki

Nowa CUPRA Formentor już na Ciebie czeka! Sprawdź auta, które możesz mieć już dziś w naszej wyszukiwarce.

CUPRA Formentor VZ5 w wersjach Century Bronze i Enceladus Grey - specjalne edycje limitowane

Edycje ENCELADUS & CENTURY

Dwie limitowane wersje CUPRY Formentor VZ5 - Enceladus i Century z potężnymi silnikami i charakterystycznymi cechami konstrukcyjnymi.

Po której jesteś stronie?

Poznaj wyróżniki obu wersji specjalnych CUPRY Formentor VZ5, by sprawdzić, która z nich bardziej do Ciebie pasuje. Zapytaj o dostępność najbliższego CUPRA Mastera.

Enceladus Grey

Century Bronze

Wyróżniki

Kolor lakieru  

Enceladus Grey Matt

Century Bronze Matt

Obręcze kół

20-calowe w kolorze lśniącej czerni

20-calowe w kolorze czarnym z elementami w kolorze miedzi

Osłony lusterek

Z włókna węglowego w kolorze czarnym

Z włókna węglowego w kolorze miedzi

Rury wydechowe

Dyfuzor z włókna węglowego oraz rury w kolorze czerni

Dyfuzor z włókna węglowego oraz rury w kolorze miedzi

Specjalne edycje limitowane CUPRY Formentor VZ5 są dostępne w oddzielnych pakietach. Edycja Enceladus jest wyposażona w felgi aluminiowe i wydechy w błyszczącej czerni, podczas gdy edycja Century ma felgi aluminiowe z miedzianym akcentem i miedziane wydechy. W obu modelach można jednak zamontować dowolny zestaw kół.

CUPRA Formentor VZ5 BAT

cupra formentor vz5 edycja limitowana bat w kolorze midnight black

CUPRA Formentor VZ5 BAT

Edycja specjalna, której nie dasz rady się oprzeć

5 cylindrów pod maską, moc wynosząca 390KM i detale w kolorze lśniącej czerni. Odkryj niepowtarzalną edycję specjalną CUPRY Formentor VZ5 BAT, która zachwyca zawadiackim designem oraz potężną mocą.

5 cylindrów pod maską, moc wynosząca 390KM i detale w kolorze lśniącej czerni. Odkryj niepowtarzalną edycję specjalną CUPRY Formentor VZ5 BAT, która zachwyca zawadiackim designem oraz potężną mocą.

Poznaj ją

TY DECYDUJESZ.

Wybierz własną, unikalną kombinację kolorów i felg.

Environment Layer
nowa Cupra formentor w matowym kolorze petrol blue nowa cupra formentor z ekskluzywnymi, 19-calowymi felgami 38 z lekkich stopów w sportowym, matowym kolorze czerni i srebra

Kolory

Obręcze

Matowy

nowa Cupra formentor w matowym kolorze petrol blue nowa Cupra formentor w matowym kolorze magnetic tech

Specjalny metalizowany

nowa Cupra formentor w kolorze graphene grey nowa Cupra formentor w kolorze desire red

Metalizowany

nowa Cupra formentor w kolorze magnetic black nowa Cupra formentor w kolorze magnetic black

Niemetalizowany

nowa Cupra formentor w kolorze candy white

Copper

nowa cupra formentor z ekskluzywnymi, 19-calowymi felgami 38 z lekkich stopów w sportowym, matowym kolorze czerni i srebra nowa cupra formentor dostępna z ekskluzywnymi, 19-calowymi felgami aero 38 w sportowym, matowym kolorze czerni i srebra nowy model cupra formentor dostępny z ekskluzywnymi, 19-calowymi, polerowanymi felgami 38 z lekkich stopów w sportowym kolorze czerni i miedzi

Silver

nowa cupra formentor dostępna z ekskluzywnymi, 19-calowymi felgami aero 38 w sportowym kolorze czerni i miedzi ekskluzywne, 19-calowe, polerowane felgi 38 z lekkich stopów w sportowym kolorze czerni i miedzi

Ochrona na 5-kę!

Cupra formentor 5 star rating euro ncap

Ochrona na 5-kę!

5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP

Program oceny bezpieczeństwa samochodów wspierany przez UE przyznał CUPRZE Formentor maksymalną ocenę - 5 gwiazdek. Samochód doskonale przeszedł m.in. testy zderzeniowe i kontrolę technologii wspierających kierowcę podczas jazdy.

Program oceny bezpieczeństwa samochodów wspierany przez UE przyznał CUPRZE Formentor maksymalną ocenę - 5 gwiazdek. Samochód doskonale przeszedł m.in. testy zderzeniowe i kontrolę technologii wspierających kierowcę podczas jazdy.

CUPRA VZ TRIBE EDITION

cupra formentor vz tribe edition w lakierze specjalnym cliff grey widok z tyłu

CUPRA VZ TRIBE EDITION

CUPRA Formentor VZ Tribe Edition to limitowana wersja wyposażeniowa z elementami nadwozia oraz wnętrza w matowym kolorze Sport Black i ekskluzywnymi dodatkami. Ten samochód jest napędzany przez czterocylindrowy silnik o mocy aż 310KM. Propozycja tylko dla nieustraszonych entuzjastów sportowych emocji!

CUPRA Formentor VZ Tribe Edition to limitowana wersja wyposażeniowa z elementami nadwozia oraz wnętrza w matowym kolorze Sport Black i ekskluzywnymi dodatkami. Ten samochód jest napędzany przez czterocylindrowy silnik o mocy aż 310KM. Propozycja tylko dla nieustraszonych entuzjastów sportowych emocji!

POSZERZAJ HORYZONTY.

Świat staje się większy, gdy jesteś online. I masz jeszcze więcej możliwości, gdy możesz liczyć na prawdziwych przyjaciół.

man%20connected%20to%20cupra%20connect%20app%20with%20his%20smartphone

Więcej korzyści.

Aktywuj aplikację CUPRA CONNECT, by zyskać zdalny dostęp do swojego pojazdu, gwarancję pomocy w razie awarii i możliwość korzystania z nawigacji oraz muzyki online. 

  • Używaj smartfona, aby zdalnie zamknąć lub otworzyć CUPRĘ. ​
  • Otrzymuj alerty antykradzieżowe po wykryciu podejrzanej aktywności.
  • Zsynchronizuj swoją muzykę Apple Music lub Tidal z aplikacją Online Media.
  • Uzyskaj pomoc - połączenie alarmowe automatycznie powiadamia lokalne służby ratownicze.
Sprawdź usługi online

Specyfikacje

Poznaj szczegóły techniczne modeli

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

*Osiągi dla wersji z silnikiem 2.0 TSI 310KM DSG 4-Drive

**Dokładny zasięg pojazdu zależy od wielu różnych czynników, takich jak trasa, warunki pogodowe, obciążenie pojazdu (pasażerowie + bagaż), wiek i stan akumulatora, wyposażenie opcjonalne (stopy, opony itp.), korzystanie z peryferyjnych systemów zużycia energii, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja i podgrzewane fotele, a także styl jazdy. Wskazany zasięg został obliczony zgodnie z normami WLTP, które określają warunki testowe mające zastosowanie do wszystkich producentów samochodów w celu zapewnienia porównywalności tych testów dla wszystkich pojazdów. Czas ładowania w domu wynosi około 3 godz. 40 min. Czas ładowania może się różnić w zależności od temperatury zewnętrznej i temperatury akumulatora, stanu i maksymalnego napięcia układu ładowania, stanu akumulatora i korzystania z innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.

 

Marka CUPRA stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!