cupra-formentor-km7 PL/PL

CUPRA FORMENTOR VZ5.

Podróżuj szybko, podróżuj Velozem.

Do:

390

KM

0-100 km/h w:

4.2

s

Prędkość maksymalna:

250

km/h

Maks. moment obrotowy:

480

NM

Przez wiele dni na torze.

Zróżnicowane tryby jazdy poprawiają właściwości jezdne. Możesz nawet driftować.

View%20of%20CUPRA%20Formentor%20VZ5%20Magnetic%20Tech%20colour%20on%20the%20road

Aktywny rozkład momentu obrotowego.

Aktywny rozkład momentu obrotowego (Torque Splitter) zapewnia prawdziwie monumentalne wrażenia z jazdy. Dwa elektro-hydraulicznie kontrolowane sprzęgła pozwalają na niezależne sterowanie momentem obrotowym każdego z kół, zwiększając sterowność i dynamikę.

Tryb Drift.

Tryb Drift omija elektroniczny system stabilizacji toru jazdy — cała moc może zostać skierowana na jedno tylne koło.

FORMENTOR VZ5

Moc, która sprawi, że Twoje serce oszaleje. Nasza najpotężniejsza bestia wyposażona jest w 5-cylindrowy silnik 2,5 TSI o mocy 390 KM.

Petrol

Silnik

Benzynowy

2.5 TSI 390KM (228kW) DSG-7 4DRIVE

Skrzynia automatyczna/Benzynowy

Właściwości silnika

Prędkość maksymalna

250 Km/h

Moc maksymalna

390 KM

Przyspieszenie 0-100 km/h

4.2 s

Najważniejsze informacje

 • Felgi aluminiowe 20″ z elementami w kolorze miedzi.
 • 6-tłoczkowe hamulce tarczowe Akebono™ 375 mm
 • Przedni splitter z elementami z włókna węglowego.
 • Tylny dyfuzor z elementami z włókna węglowego
 • Dwa podwójne wydechy z miedzianymi końcówkami
 • Matowe, czarne detale nadwozia
 • Skórzane fotele kubełkowe
 • Ekran dotykowy 12″ z Navi System
 • Wirtualny kokpit 10,25″
 • Felgi aluminiowe 20″ z elementami w kolorze miedzi.
 • 6-tłoczkowe hamulce Akebono™ 375 mm.
 • Przedni splitter z elementami z włókna węglowego.
 • Tylny dyfuzor w kolorze miedzi z elementami z włókna węglowego.
 • Dwa podwójne wydechy z miedzianymi końcówkami
 • Matowe, czarne detale nadwozia
 • Skórzane fotele kubełkowe
 • Ekran dotykowy 12″ z Navi System
 • Wirtualny kokpit 10,25″

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów CUPRA.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie."

Dane o zużyciu paliwa oraz emisji CO2 sprawdź  na stronie: https://www.cupraofficial.pl/wltp.html