CUPRA Formentor 2024. Samochód z obręczami kół z elementami w kolorze miedzi jest zaparkowany pod zakrzywioną betonową konstrukcją w pobliżu odbijającej światło powierzchni wody, a w tle widać krajobraz miasta z oświetlonymi drapaczami chmur.

System, który rzuca nowe światło na Twoją podróż.

Precyzyjne oświetlenie jezdni.

Zobacz różnicę - CUPRA Matrix LED vs Technologia Full LED

Standardowe pełne diody LED zapewnią Ci dobrą widoczność. Jeśli jednak chcesz poznać pełną moc oświetlenia, wybierz technologię CUPRA Matrix LED. System ten minimalizuje odblaski świetlne i niweluje efekt odbijania się światła, zapewniając niezrównany komfort i widoczność podczas jazdy. CUPRA Matrix LED obejmuje funkcję oświetlenia powitalnego.

Technologia zwiększająca wydajność

Precyzja napędzana czystymi, transformującymi doświadczeniami.

Design zewnętrzny nowej CUPRY Formentor 2024 z miedzianymi detalami na obręczach kół, hamulce Akebono, lusterko boczne, opony, charakterystyczne reflektory LED z trójkątnymi wzorami i logo CUPRA.

Hamulce Akebono

Doświadcz niezrównanej siły hamowania dzięki 374-milimetrowym hamulcom Akebono. Wykorzystaj potencjał nieustającej mocy i rewolucyjnych osiągów.

Nowa CUPRA Formentor 2024 w kolorze Century Bronze Matt podczas jazdy z rozdzielaczem momentu obrotowego. W tle rozmyta panorama i architektura.

Rozdzielacz momentu obrotowego

Poczuj niezrównane emocje podczas pokonywania zakrętów. Rozdzielacz momentu obrotowego przenosi moment obrotowy na wybrane koła, sprawiając, że zyskujesz większą kontrolę nad autem podczas dynamicznej jazdy, niezależnie od pogody.

Zaawansowana technologia jazdy

Jak korzystać z tempomatu adaptacyjnego w nowej CUPRZE Formentor 2024, demo wizualne.

Aktywny tempomat ACC

Automatycznie dostosowuje prędkość do warunków drogowych i prędkości pojazdów znajdujących się przed Twoim autem. Doświadcz tempomatu adaptacyjnego w najlepszym wydaniu.

Jak korzystać z nowego systemu Side Assist w CUPRZE Formentor 2024, prezentacja wizualna działania systemu.

Side Assist i Exit Warning

Systemy Side Assist i Exit Warning zwiększą Twoje bezpieczeństwo, informując Cię między innymi o obecności obiektów w martwym polu i o szybko zbliżających się pojazdach.

Demonstracja działania systemu Pre-crash w nowej CUPRZE Formentor 2024.

System Pre-Crash

W przypadku zagrożenia system Pre-crash automatycznie zamyka okna i napina pasy bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci maksymalny poziom ochrony.

Demonstracja działania funkcji  Traffic Sign Recognition w nowej CUPRZE Formentor 2024.

DYNAMICZNE WYŚWIETLANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

Funkcja rozpoznawania znaków drogowych Traffic Sign Recognition stale monitoruje drogę za pomocą kamer i zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu. Dzięki temu zawsze będziesz widzieć aktualne informacje o znakach drogowych czy obowiązujących ograniczeniach prędkości.

Prezentacja działania systemu Lane Assist Plus w nowej CUPRZE Formentor 2024.

Lane Assist Plus

Pozostań zawsze na właściwym pasie ruchu dzięki Lane Assist Plus. System ten koryguje kierunek jazdy, gdy Twoje auto zacznie przekraczać pas ruchu bez sygnalizacji manewru.

CUPRA CONNECT

Pełna kontrola w Twoich rękach dzięki CUPRA CONNECT.

Wnętrze nowej CUPRY Formentor 2024: zbliżenie na podsufitkę i lusterko wsteczne, oświetlenie kabiny LED, elementy sterujące i funkcje łączności CUPRA, w tym przycisk wzywania pomocy.

CUPRA CONNECT wspiera Twoje bezpieczeństwo

Uzyskaj szybką pomoc drogową podczas awarii pojazdu. Twoja lokalizacja jest aktualizowana w czasie rzeczywistym w naszym systemie, dzięki czemu możemy zaoferować szybką i skuteczną pomoc osobiście.

Zbliżenie na deskę rozdzielczą w nowej CUPRZE Formentor 2024, ekran systemu informacyjno-rozrywkowego z alertami wyświetlanymi w czasie rzeczywistym oraz CUPRA CONNECT Plus z funkcją wyszukiwania stacji ładowania EV i PHEV oraz parkingów.

CUPRA CONNECT PLUS

Bądź na bieżąco dzięki alertom drogowym wyświetlanym w czasie rzeczywistym. Korzystaj z intuicyjnej nawigacji, aby w łatwy sposób znaleźć najbliższą stację benzynową, stację ładowania lub miejsce parkingowe.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

 

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

_________

 

Dokładny zasięg pojazdu zależy od wielu różnych czynników, takich jak trasa, warunki pogodowe, obciążenie pojazdu (pasażerowie + bagaż), wiek i stan akumulatora, wyposażenie opcjonalne (stopy, opony itp.), korzystanie z peryferyjnych systemów zużycia energii, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja i podgrzewane fotele, a także styl jazdy. Wskazany zasięg został obliczony zgodnie z normami WLTP, które określają warunki testowe mające zastosowanie do wszystkich producentów samochodów w celu zapewnienia porównywalności tych testów dla wszystkich pojazdów. Czas ładowania może się różnić w zależności od temperatury zewnętrznej i temperatury akumulatora, stanu i maksymalnego napięcia układu ładowania, stanu akumulatora i korzystania z innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.