Widok z boku na nadwozie nowej CUPRY Formentor VZ 2024 w kolorze Century Bronze Matt. Wersja modelu z obręczami kół z ozdobnymi detalami w kolorze miedzi. Brutalistyczna, oświetlona architektura w tle.

Dane techniczne

Poznaj specyfikację techniczną, silniki i wyposażenie nowej CUPRY Formentor.

CUPRA Formentor

Emocjonujące doświadczenia w mgnieniu oka.

CUPRA Formentor
Moc maksymalna:
150
KM
Prędkość maksymalna:
205
km/h
Od 0 do 100 km/h w:
9
s
CUPRA Formentor VZ

Moc wykraczająca poza istniejące ramy.

CUPRA Formentor VZ
Moc maksymalna:
272
KM
Prędkość maksymalna:
220
km/h
Od 0 do 100 km/h w:
7
s

Dodatkowe pakiety wyposażenia

Nowa CUPRA Formentor 2024 w pakiecie Edge: z ulepszoną technologią we wnętrzu, oświetleniem ambientowym i systemem informacyjno-rozrywkowym. Zaawansowany system bezkluczykowy, system antykradzieżowy i kamera cofania.

Edge

Odblokuj zaawansowane funkcje dzięki pakietowi Edge. W jego skład wchodzą: system bezkluczykowy KESSY, system antykradzieżowy, ambientowe oświetlenie kokpitu LED, kamera cofania, elektrycznie i bezdotykowo otwierana klapa bagażnika.

Nowa technologia nagłośnienia Immersive by Sennheiser™ w CUPRZE Formentor 2024. Zbliżenie na głośnik Sennheiser™ zamontowany w panelu drzwi, fale dźwiękowe i oświetlenie ambientowe.

Immersive by Sennheiser™

Zanurz się w niesamowitym dźwięku dzięki nagłośnieniu Immersive by Sennheiser™: system składa się z 11 głośników i subwoofera.

Nowa CUPRA Formentor 2024 w pakiecie Skyline z panoramicznym, sterowanym elektrycznie szyberdachem.

Skyline

Zyskaj nową perspektywę na otaczający Cię świat. Elektrycznie sterowany, panoramiczny szyberdach sprawi, że we wnętrzu Twojego auta znajdzie się więcej naturalnego światła, co spotęguje wrażenie otwartej przestrzeni.

Zbliżenie na nowy dynamiczny wyświetlacz CUPRY Formentor 2024, miedziane logo, predykcyjny tempomat ACC, system Pre-Crash Assist i system utrzymywania pasa ruchu Lane Assist. Obejmuje inteligentny asystent parkowania, system Site Assist i kamerę cofania.

Intelligent Drive

W pakiecie INTELLIGENT DRIVE znajdziesz między innymi: dynamiczny wyświetlacz znaków drogowych, predykcyjny tempomat ACC, system ochrony pasażerów Pre-Crash Assist i system Lane Assist. Obejmuje również Navi System+, system monitorowania martwego pola Side Assist z funkcją wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego Exit Assist.

Nowa CUPRA Formentor 2024 w kolorze Century Bronze Matt, felgi z elementami w kolorze miedzi, światła CUPRA Matrix LED, reflektory z charakterystycznym trójkątnym wzorem CUPRA.

Pure Performance

Dostrzeż więcej szczegółów za sprawą reflektorów CUPRA Matrix LED z charakterystyczną sygnaturą CUPRA. Dostępne z pakietem Pure Performance.

Nowa CUPRA Formentor 2024 z pakietem Extreme, który zawiera m.in. nagłośnienie Immersive by Sennheiser™ oraz wyposażenie z pakietów Intelligent Drive oraz Pure Performance. Widok na kokpit i fotel kierowcy, wydajne hamulce, kubełkowe fotele CUP i ciemne chromowane listwy wewnętrzne.

Extreme

Wydajne hamulce, fotele kubełkowe, ciemne chromowane listwy wewnętrzne i nagłośnienie Immersive by Sennheiser™. Zawiera wyposażenie zawarte w pakietach Intelligent Drive i Pure Performance.

Akcesoria samochodowe

Elegancki, bardziej opływowy design zewnętrzny z progresywnymi elementami wnętrza to wynik unikalnej, ekspresyjnej filozofii projektowania.

Nowa CUPRA Formentor 2024 w kolorze Century Bronze Matt z relingami dachowymi.

Relingi dachowe

Zaprojektowane, aby utrzymać nawet do 75 kg. Relingi dachowe pozwolą Ci w łatwy i bezpieczny sposób przewieźć sprzęt taki jak narty. Ze względów bezpieczeństwa i wydajności zalecamy montaż akcesoriów w Autoryzowanym Serwisie CUPRA.

Widok z lotu ptaka na nową CUPRĘ Formentor 2024 w kolorze Century Bronze Matt. Na dachu samochodu znajduje się bagażnik z deską surfingową. Auto zaparkowane jest na betonie.

Bagażnik na deskę surfingową

Gotowy do surfowania? Za pomocą specjalnego bagażnika dachowego przetransportujesz nawet 2 deski surfingowe. Bagażnik dopasuje się do ich rozmiaru i kształtu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

 

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html

_________

 

Dokładny zasięg pojazdu zależy od wielu różnych czynników, takich jak trasa, warunki pogodowe, obciążenie pojazdu (pasażerowie + bagaż), wiek i stan akumulatora, wyposażenie opcjonalne (stopy, opony itp.), korzystanie z peryferyjnych systemów zużycia energii, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja i podgrzewane fotele, a także styl jazdy. Wskazany zasięg został obliczony zgodnie z normami WLTP, które określają warunki testowe mające zastosowanie do wszystkich producentów samochodów w celu zapewnienia porównywalności tych testów dla wszystkich pojazdów. Czas ładowania może się różnić w zależności od temperatury zewnętrznej i temperatury akumulatora, stanu i maksymalnego napięcia układu ładowania, stanu akumulatora i korzystania z innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.