CUPRA Born w kolorze Aurora Blue na tle budynku w mieście

Wygląd zewnętrzny

Drapieżny wygląd zewnętrzny inspirowany sportowymi emocjami. Dla entuzjastów mocniejszych wrażeń podczas jazdy.  

Pełne przednie światła LED

Odważna stylistyka i funkcjonalność. Inteligentne systemy samodzielenie włączą dla Ciebie światła do jazdy dziennej oraz funkcję doświetlania zakrętów.

CUPRA Born z listwami na słupku C

Listwy słupka C

Trójwymiarowa teksturowana powierzchnia nadaje nadwoziu dynamicznego stylu.

Wybierz kolor nadwozia, który oddaje Twój charakter

CUPRA Born 2024 Aurora Blue - samochód elektryczny

Aurora Blue

Poczuj kojące piękno Arktyki dzięki wyjątkowej wersji kolorystycznej Aurora Blue - ten urzekający odcień odzwierciedla autentyczność, świeżość i sportową elegancję.

CUPRA Born 2024 w kolorze Rayleigh Red

Rayleigh Red

Wybierz Rayleigh Red, żeby przyciągnąć uwagę - ten energetyzujący odcień lakieru nadwozia CUPRY Born symbolizuje pasję, drapieżność i autentyczność.

CUPRA Born 2024 w kolorze Geyser Silver

Geyser Silver

Poczuj siłę drzemiącą w buchającym gejzerze dzięki Geyser Silver - srebrnemu odcieniowi, który odzwierciedla potężną energię drzemiącą we wzburzonej wodzie.

CUPRA Born 2024 w kolorze Quasar Grey

Quasar Grey

Odkryj kosmiczną wielkość wszechświata dzięki Quasar Grey - autentycznemu ciemnemu odcieniowi inspirowanemu narodzinami galaktyk i zagadkami czarnych dziur.

CUPRA Born 2024 w kolorze Glacial White

Glacial White

Czystość spotyka się z elegancją w kolorze Glacial White, oddając hołd majestatycznym formacjom lodowym.

CUPRA Born 2024 w kolorze Vapor Grey

Vapor Grey

Zanurz się w tajemniczym i wyszukanym kolorze Vapor Grey, inspirowanym zagadkowymi mgłami i krajobrazami spowitymi mgłą.

Wyrazista i niekonwencjonalna

Tylny zderzak w CUPRZE Born

Nieszablonowy Tylny zderzak

Przyciąga wzrok odważnymi, opływowymi kształtami. Zawiskowy pod każdym kątem.

Zbliżenie na progi boczne w kolorze błyszczącej czerni

Progi boczne

Lekko wystające progi boczne subtelnie podkreślają sportowy charakter samochodu, nadając mu przy tym większej aerodynamiki.

Obręcze kół

CUPRA Born z 20-calowymi felgami Blizzard

20-calowe obręcze Blizzard

Obręcze kół ze stopów lekkich BLIZZARD MACHINED GLOSSY BLACK / COPPER w kolorze czarnym z elementami w kolorze miedzi

CUPRA Born z 20-calowymi obręczami kół Firestorm

20-calowe obręcze Firestorm

Obręcze kół ze stopów lekkich FIRESTORM MACHINED GLOSSY BLACK / SILVER w kolorze czarnym z elementami w kolorze srebrnym

CUPRA Born z 20-calowymi felgami Hurricane

20-calowe obręcze Hurricane

Obręcze kół ze stopów lekkich HURRICANE MACHINED SPORT BLACK / SILVER w kolorze czarnym z elementami w kolorze srebrnym

CUPRA Born z 19-calowymi felgami Typhoon w kolorze czarnym z elementami w kolorze miedzi

19-calowe obręcze Typhoon Copper

Obręcze kół ze stopów lekkich TYPHOON MACHINED GLOSSY BLACK / COPPER w kolorze czarnym z elementami w kolorze miedzi

CUPRA Born z 19-calowymi felgami Typhoon w kolorze czarnym z elementami w kolorze srebrnym

19-calowe obręcze Typhoon Silver

Obręcze kół ze stopów lekkich TYPHOON MACHINED SPORT BLACK / SILVER w kolorze czarnym z elementami w kolorze srebrnym

DESIGN Wnętrza

Wytworna i drapieżna. Współczesna, ale ponadczasowa.

Para we wnętrzu CUPRY Born: widok na 12-calowy ekran dotykowy systemu infotainment

Oto Twoje centrum dowodzenia

Sportowa, podgrzewana kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą z przyciskiem trybu Cupra i przyciskiem wyboru profilu jazdy w jej towarzystwie cyfrowej tablicy przyrządów z kolorowym ekranem TFT 5,3 cala oraz 12-calowego ekranu infotainment.

Zbliżenie na środkową konsolę w CUPRZE Born

Konsola środkowa

Konsola środkowa z obramowaniem w kolorze miedzi oferuje znacznie więcej niż gustowny design. Znajdziesz w niej zamykany schowek oraz ładowarkę bezprzewodową ze wzmacniaczem sygnału. Dzięki niej szybko naładujesz swojego smartfona podczas podróży.  

Odkryj wyjątkowe rodzaje tapicerek

Kubełkowe fotele z tapicerką Dinamica Aurora Blue

Tapicerka Dinamica® w kolorze Aurora Blue

Kubełkowe, podgrzewane fotele przednie z funkcją masażu odcinka lędźwiowego. Tapicerka Dinamica® ze skórą ekologiczną produkowana z materiałów reyklingowych w kolorze Aurora Blue z przeszyciem w kolorze miedzi.

Kubełkowe fotele Dinamica w kolorze Granite grey

Tapicerka Dinamica® w kolorze Granite Grey

Kubełkowe, podgrzewane fotele przednie z funkcją masażu odcinka lędźwiowego. Tapicerka Dinamica® ze skórą ekologiczną produkowana z materiałów reyklingowych w kolorze Granite Grey z przeszyciem w kolorze miedzi.

Fotele kubełkowe SEAQUAL z tworzywa sztucznego

Tapicerka materiałowa SEAQUAL® w kolorze czarnym

Tapicerka wyprodukowana z materiałów upcyklingowych, pozyskanych z mórz i oceanów. Fotele kubełkowe z czarnej tkaniny z przeszyciami w kolorze miedzi.

MAKSYMALNY KOMFORT

Kobieta wewnątrz CUPRY Born korzystająca z ekranu systemu infotainment

Ukierunkowane na kierowcę

Konsola środkowa została zaprojektowana w taki sposób, abyś do wszystkich najważniejszych funkcji miał dostęp na wyciągnięcie ręki. 

Widok wnętrza CUPRA Born z tylnymi siedzeniami Dinamica

Tylne fotele DINAMICA®

Twoi pasażerowie rozsiądą się wygodnie na dzielonej kanapie ze składanym oparciem i środkowum podłokietnikiem.  

CUPRA Born - Galeria

Zdjęcie z sesji zdjęciowej CUPRY Born w nocnej, miejskiej scenerii

Auto miejskie, które nie boi się dalekich podróży.

CUPRA Born posiada wszystkie największe atuty auta miejskiego, a do tego został wyposażony w akumulator zapewniający nawet do 231 KM mocy i *522km zasięgu WLTP.

Wnętrze CUPRY Born: kierownica wielofunkcyjna i wirtualny kokpit.

Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki.

Sportowa, podgrzewana kierownica obszyta skórą to Twoje centrum dowodzenia. Za jej pomocą możesz sterować wieloma funkcjami samochodu.

Zbliżenie na klapę bagażnika i zintegrowane tylne światła LED w CUPRZE Born.

Magia symetrii.

Zintegrowane tylne światła LED doskonale komponują się z tylnym spojlerem oraz liniami tylnej części nadwozia.

Tylna część karoserii CUPRY Born: zbliżenie na tylny, sportowy dyfuzor w kolorze ciemnego aluminium.

Świetlana wizytówka Borna.

Charakterystyczne zintegrowane tylne światła LED wraz z oświetleniem powitalnym zapraszają na emocjonującą podróż.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. W zależności od wariantu i wersji zużycie energii wynosi od 15,5 kWh/100 km do 17,5 kWh/100 km (na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego), emisja CO2 0 g/km. Zużycie energii zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. Szczegóły dot. WLTP, czasu ładowania i zasięgu sprawdź na stronie https://www.cupraofficial.pl/wltp.html lub zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki CUPRA

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html