CUPRA Born 2024 - technologia deski rozdzielczej i niebieska tapicerka

POŁĄCZ SIĘ Z TRAVEL ASSIST

Zawsze poprowadzi Cię bezpiecznie do celu.

 

Asystent podróży Travel Assist zapewnia pomoc podczas zmiany pasa na autostradzie. Dodatkowo system utrzymuje pojazd na pasie ruchu oraz utrzymuje prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu.

 

INTELIGENTNE FUNKCJE

WYŚWIETLACZ HEAD-UP ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

Wizualne wskazówki dotyczące drogi. Oferuje wciągające wrażenia, które integrują istotne dane dotyczące jazdy i wyświetlają je bezpośrednio na przedniej szybie. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak to działa.

STWORZONY Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

CUPRA Born Aurora Blue colour with rear traffic alert

Exit Assist - funkcja wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego

Podczas jazdy nocą lub w złych warunkach pogodowych, światła drogowe automatycznie się dostosowują, zmieniając się ze świateł mijania na drogowe i na odwrót.

CUPRA Born Aurora Blue colour with exit warning feature

Exit Warning

Przy wysiadaniu z samochodu system ten ostrzeże Cię o zbliżających się pojazdach lub pieszych, żebyś zawsze mógł bezpiecznie opuścić samochód.

CUPRA Born w kolorze Aurora Blue z adaptacyjnym tempomatem.

Adaptacyjny Tempomat (ACC)

System ACC działa jak inteligentny tempomat, który za pomocą zaawansowanego radaru przedniego automatycznie utrzymuje żądaną odległość w zależności od prędkości jazdy.

CUPRA Born w kolorze Aurora Blue z high beam assist

High Beam Assist

Podczas podróży w nocy lub przy złej pogodzie wiązka światła automatycznie dostosowuje się, zmieniając ze świateł drogowych, na mijania.

CUPRA CONNECT

Stworzony, aby pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś. Monitoruj swój samochód, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

CUPRA CONNECT

Stworzony, aby pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś. Monitoruj swój samochód, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

CUPRA Born 12inch infotainment screen

12-CALOWY SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

Nawigacja online w czasie rzeczywistym, dostęp do szerokiej gamy multimediów i zdalne sterowanie pojazdem. Pozostań w kontakcie, prowadź mądrzej i ciesz się innowacjami na wyciągnięcie ręki.

Właściciel CUPRY połączony z aplikacją My CUPRA, zdalnie ustawiający temperaturę

Aplikacja My CUPRA

Przejmij kontrolę nad swoją CUPRĄ dzięki aplikacji My CUPRA. Aplikacja umożliwia regulację temperatury w samochodzie. Ustaw harmonogram ładowania i bez trudu zlokalizuj zaparkowany samochód. Dzięki funkcjom takim jak zdalne sterowanie oświetleniem i natychmiastowe powiadomienia.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. W zależności od wariantu i wersji zużycie energii wynosi od 15,5 kWh/100 km do 17,5 kWh/100 km (na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego), emisja CO2 0 g/km. Zużycie energii zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. Szczegóły dot. WLTP, czasu ładowania i zasięgu sprawdź na stronie https://www.cupraofficial.pl/wltp.html lub zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki CUPRA

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html