CUPRA Born w koloerze Aurora Blue na tle budynku w mieście
BORN e-Boost

Błyskawiczna moc.

BORN e-Boost
Zasięg do:
375 - 421
km*
Moc maksymalna:
231
KM
Od 0 - 100 km/h w:
6.6
s

PAKIETY OPCJONALNE

CUPRA Born - informacje w rzeczywistości rozszerzonej wyświetlane na przedniej szybie

Wyświetlacz Head-up Display z funkcją rozszerzonej rzeczywistości

Aktualizacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wyświetlacza AR.

CUPRA Born w kolorze Aurora Blue z 20-calowymi obręczami kół Blizzard Aero

Adaptacyjne zawieszenie

Dynamiczna kontrola podwozia z trzema trybami do wyboru dostosowuje się do  warunków drogowych.

Smartfon łączy się z bezprzewodową ładowarką CUPRA Born

Pakiet Tech M i Tech L

W składzie pakietów: System bezkluczykowego uruchamiania i dostępu do samochodu KESSY, bezprzewodowe ładowanie i funkcję CAR2X. W Tech XL dodatkowo: system półautonomicznego parkowania w garażu Trained Parking Assist.

Funkcja bezpieczeństwa samochodu CUPRA Born - Trained Park Assist

Pakiet Pilot M i Pilot L

W składzie pakietów: system nawigacji, kamera cofania, predykcyjny tempomat. W PILOT L dodatkowo:  system kamer 360 oraz systemy wspierające kierowcę Lane Assist Plus, Exit Warning, Travel Assist, Emergency Assist, Trained Parking Assist.

Panoramiczny szyberdach we wnętrzu CUPRY Born

Panoramiczne okno dachowe

Chroni przed promieniowaniem UV i daje dostęp naturalnego światła. Można je otwierać lub zamykać za pomocą systemu informacyjno-rozrywkowego.

Wizualizacja działania systemu alarmowego w CUPRZE Born

Pakiet Protect

Bezpieczeństwo jest priorytetem. Dzięki alarmowi z dozorem wnętrza oraz systemowi ochrony pasażerów Pre-Crash Assist, zyskasz bezstresową jazdę z pełną ochroną.

Akcesoria

Tylne chlapacze w CUPRZE Born

Przednie i tylne chlapacze

Unikaj zabrudzeń i chroń karoserię CUPRAYBorn przed uderzeniami i odłamkami, które mogły by uszkodzić samochód.

CUPRA Born - widok wnętrza bagażnika z torbą na środku

Półsztywna wkładka do bagażnika

Zabezpiecz bagażnik przed brudem i wilgocią. Dostępne w dwóch rozmiarach - dla normalnych i głębszych bagażników.

Widok wnętrza CUPRA Born z pedałami z ciemnego aluminium

Pedały z ciemnego aluminium

Lepszy styl i kontrola. Zoptymalizuj sportowe odczucia dzięki pedałom klasy premium.

Dywaniki podłogowe we wnętrzu CUPRY Born

Dywany podłogowe Premium

Wytrzymałe dywaniki podłogowe w kolorze czarnym, niebieskim lub gumowym dodają elegancji.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. W zależności od wariantu i wersji zużycie energii wynosi od 15,5 kWh/100 km do 17,5 kWh/100 km (na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego), emisja CO2 0 g/km. Zużycie energii zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. Szczegóły dot. WLTP, czasu ładowania i zasięgu sprawdź na stronie https://www.cupraofficial.pl/wltp.html lub zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki CUPRA

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

CUPRA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %). W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki CUPRA.

 

Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów CUPRA.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki CUPRA sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.cupraofficial.pl/serwis/recykling-samochodow.html