PL/PL

CUPRA TCR

Niech wyścig się zacznie!

Nowa skrzynia biegów DSG decyduje o sportowym charakterze i designie modeli CUPRA. Poprawia osiągi i pozwala w pełni wykorzystać moc 350 KM dzięki takim rozwiązaniom jak elektroniczny układ wspomagania, ulepszone mapowanie, zwiększony promień skrętu i kierownica z poszerzoną gamą funkcji.

Model CUPRA TCR jest również dostępny z manualną skrzynią biegów.

Dzięki sześciobiegowej manualnej skrzyni biegów, opracowanej przez SADEV, CUPRA jest gotowa, by podjąć wyzwania stawiane przez współczesne wyścigi. Skrzynia obsługiwana jest łopatkami, umieszczonymi na kierownicy. Model posiada solidny mechanizm różnicowy i niezawodne hamulce AP z sześcioma zaciskami.

Jeśli chodzi o design, zdefiniowaliśmy na nowo charakter samochodu i umieściliśmy logotyp CUPRA (w charakterystycznym dla marki miedzianym kolorze) z przodu i z tyłu. Ponadto całkowicie przeprojektowaliśmy przednie zderzaki, kierownicę, maskę i fotele kubełkowe.

Więcej informacji
Jesteś zainteresowany modelem CUPRA TCR?
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Prezentowany materiał dotyczy samochodu wyścigowego/rajdowego/koncepcyjnego i ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Samochód ten nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.